Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

V Swim in Menorca 10km

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Con Neopreno

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12ANTONIO PONS MARTINEZBarcelona02:15:18
242DAVID MURRIA VILLANUEVAValenciaNatacion CDUPV02:35:03
383MIQUEL PEREZ BARCELOGironaGRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONÍ (GEIEG)02:37:25

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172MARIA JAREÑO PRADESValenciaNATACION CDUPV02:36:02
27NURIA GINER FUENTESBonrepòs i Mirambell02:39:42
378KISTIÑE VIVANCO GAZTELURRUTIADurango02:54:36

Categoria M Máster 60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
152ANGEL MANUEL SANZ TORRESPalma de MallorcaCLUB NATACIO FELANITX02:43:12
2110JUAN RUMEU MILABarcelonaC.E. MARNATON02:45:41
384JOSEP M. SERRA MAJEMBarcelonaC.E. MARNATON02:50:53

Categoria F Máster 60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1101FRANCINA VIDAL AGRAMUNTIgualadaSWIM EMOTIONS03:48:00

Categoria M Máster 50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12ANTONIO PONS MARTINEZBarcelona02:15:18
2121MUNZ RENATO HerznachSCHWIMMCLUB FRICK02:44:47
360JOSE LUIS COSTAS ALGARAMadridCLUB TENIS CHAMARTIN03:02:20

Categoria F Máster 50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
114MARIA JOVER SAGALESBarcelonaMARNATON03:04:06
291MONTSE DIAZ ROMEUIgualadaSWIM EMOTIONS03:04:36
3115MARIONA JIMENEZ-MEIFREN BADIELLABarcelona03:28:36

Categoria M Máster 40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
142DAVID MURRIA VILLANUEVAValenciaNatacion CDUPV02:35:03
283MIQUEL PEREZ BARCELOGironaGRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONÍ (GEIEG)02:37:25
3105JOSE MUÑOZ GUTIERREZDeiàCLUB AQUATIC SOLLER02:40:06

Categoria F Máster 40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1129MARIA SOLEDAD TORRALBA ESCOBEDOVilassar de MarPIRI CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR03:22:15
263ANNA ALSINA FERNANDEZSant Cugat del Vallès03:28:44
3124MARIONA SERRA ARENASAlellaSWIM EMOTIONS03:47:58

Categoria M Máster 30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1116JOSE ANTONIO HERNANDEZ RODRIGUEZVillenaMANATIES02:49:02
296IGNACIO TINAUT SANTASLloseta02:50:26
377JOSE ANTONIO GARCIA TELLOBarcelona02:54:36

Categoria F Máster 30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
17NURIA GINER FUENTESBonrepòs i Mirambell02:39:42
278KISTIÑE VIVANCO GAZTELURRUTIADurango02:54:36
376OLGA FERNANDEZ RAFEGASPalau Solità i PlegamansCLUB NATACIÓ CALDES03:16:01

Categoria M Sénior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria F Sénior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172MARIA JAREÑO PRADESValenciaNATACION CDUPV02:36:02

Circuit Sin Neopreno

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
143HECTOR PONS FUENTESCiutadella de MenorcaCLUB NATACIÓ MAÓ02:18:27
2131IKER TERUEL BENEJAMCiutadella de MenorcaCLUB NATACIO JAMMA02:18:27
359JUAN MANUEL DE LOZAR ROMERAAlaiorCLUB NATACION MAHON02:18:39

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
129MARGALIDA GENOVART CABRERAubagneLA CIOTAT TRIATHLON02:36:45
210JANE ELIZABETH LEITCHPollença03:03:01
319EVA CABALLERO PEREZMolins de ReiC.E. MEDITERRANI03:10:39

Categoria M Máster 60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
189ARTURO ALONSO PERROTESantander03:10:24

Categoria F Máster 60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria M Máster 50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
130JOAN AGUILO VENYManacorCLUB NATACIÓ FELANITX02:43:12
211PEDRO NAVARRO MIGUELLas RozasCLUB NATACION MASTER MADRID02:44:54
382JOHN OGRADY St. Peter02:49:10

Categoria F Máster 50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
161ROSO DUÑO AMBROSGranollersSWIM EMOTIONS03:39:26

Categoria M Máster 40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
144ROBERT MAYORAL SERRANOSabadellCLUB NATACIÓ SABADELL02:27:16
226FERNANDO ESPINA VELAZBarcelona02:27:43
349KLAAS JAN VERWEEL Amsterdam02:36:17

Categoria F Máster 40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
119EVA CABALLERO PEREZMolins de ReiC.E. MEDITERRANI03:10:39
2109MARIVI LACOMBA LACOMBAMadridCLUB TENIS CHAMARTIN03:28:30

Categoria M Máster 30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
143HECTOR PONS FUENTESCiutadella de MenorcaCLUB NATACIÓ MAÓ02:18:27
259JUAN MANUEL DE LOZAR ROMERAAlaiorCLUB NATACION MAHON02:18:39
331ALBERTO LOPEZ ESTELLESValenciaNATACION CDUPV02:24:26

Categoria F Máster 30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
129MARGALIDA GENOVART CABRERAubagneLA CIOTAT TRIATHLON02:36:45

Categoria M Sénior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1131IKER TERUEL BENEJAMCiutadella de MenorcaCLUB NATACIO JAMMA02:18:27
232DAVID BRAVO HERNANDEZSant Andreu de LlavaneresSWIM EMOTIONS02:37:56
367JOSE MIGUEL VELA PULIDOValenciaCDUPV02:39:34

Categoria F Sénior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
110JANE ELIZABETH LEITCHPollença03:03:01