8ª Edició VIPXtrem by Coluer - Modalitat Parelles

LLISTAT D'INSCRITS

Data Cursa:  2017-07-01      

      Total Inscrits:  40

 
Dorsal Nom Categoria Població Nom i cognoms (corredor 1) Nom i cognoms (corredor 2)
541BICITECNIC FLOJERAS TIMMasculíVilanova i la GeltrúDaniel Benítez MéndezEnric Romero Blanco
506BIKING POINTMasculíTarragonaAlberto Faro AlarconClaudio Muñoz Torres
517BTT QUERALTMasculíSanta Coloma de QueraltJoan TorrojaAbelard Claramunt Jorba
529C.C. ALCOVERMasculíAlcoverJoaquin Garcia SolanoDavid Figueras Papiol
525C.C. ALCOVER - PLAN JABALIMasculíAlcoverRicard Banús BatisteJoaquim Alonso Sans
537CC COSTA DAURADAMasculíLa Selva del CampMarc Fochs CaellesJuan Francisco Torres Montiel
510CCTTYMALAVIDA XTREMMasculíTarragonaEduard Serres LópezGerard Trigos Aragonés
526CEPMasculíFalsetJordi Roda BenetJosep Ferré Huguet
528CICLESPORT MARCOS SUPER TEAMMasculíBarna TarracoRicard VitriàAlberto Sanjuan Muñoz
513CLUB BICICLETA RIUDECOLSMasculíRiudecolsJoan Perelló AragonésFrancesc Bardina Barberà
512CLUB CICLISTA HORTAMasculíBarcelonaFrancisco Javier Garcia FernándezEric Longaron Capdevila
539COLUER BICYCLESMasculíL'Hospitalet de l'InfantPedro Guisado GuisadoRubén Galisteo del Rio
540COLUER BICYCLES 2MasculíL'Hospitalet de l'InfantJavier LucenaDaniel Pulido Madueño
542CUÑAO TEAMMasculíTorregrossaDamià Palafoix HuguetAdrian Pueyo Guerra
514FLYBIKERSMasculíVallsJaume Castellví GarciaJuan Lorenzo Paisano Sánchez
523FOTLI O NO LI FOTISMasculíLes Borges BlanquesJoel Torruella FusterDavid Falcó Tomás
502GAESMasculíFragaVíctor Palomar Asenjo David Corbella Fabrega
504GREENTEAMMasculíAlbalAntonio Salmeron GomezJose Maria Roldan Carreton
520JANYAITOR TEAMMasculíPuigverd de LleidaEsteve Solé ReñéMiguel Gómez Velasco
538KEINE VINYOLSMasculíVinyols i els ArcsRicard Notario MestresGerard Monguio Figuerola
515KOALA TEAMMasculíVila-secaRoger Molina FiguerasOscar Crende Domínguez
509LA CORTA O LA LARGA?MasculíEl Prat de LlobregatCarlos Vega JareñoFernando Mellado Gutiérrez
533LASTRES TEAMMasculíTarragonaSergi Rodríguez LozanoXavi Llevat Gerez
511LOS ANDORRANOSMasculíTarragonaJavier Sánchez MartínezMiguel Garcia Forto
544LOS MAKIMasculíVilallonga del CampGabriel Ortega CanoEdgar Aranega Martorell
518LOS MARTISTASMasculíVallsJosep Manel Martínez MestreDavid Matas Garcia
519LRE NO MARCHITAMasculíVillarejo de SalvanésRaul Pérez PereaJosep Rodríguez Ragues
501MIGOS TEAMMasculíReusJordi Bonilla CubellsJosep López Ferran
505MISLATAMasculíTarragonaTomàs Rubio RomeroMarcel Mislata Arbó
524MURDOK KOMMasculíTarragonaJorge Colmenero PérezVicente Casanovas Grau
535NONOUK TEAMMasculíRiudomsVíctor Muñoz SerranoGaizka Estébanez González
522PRIMOS A LA CARRERAMasculíRoda de BeràSaul Hermosa CruzJuan Carlos Hermosa Martínez
530ROMAR TEAMMasculíTarragonaMarc Caparrós BonetRoman Iglesias Vernet
527TARRACO PUNKISMasculíTarragonaRafael Velilla PastoFrancisco Javier Benitez Perez
532TEAM BLUE MOTORSMixtePontsCarolina Sánchez BerRuben Panisello Morales
531TXUTUMasculíCastellnou de SeanaDavid Jordan VendrellRamon Gasso Vall-llaura
521VBSPORTSMasculíVilanova i la GeltrúXavier Cruz Torres Pedro Pérez Ruiz
543WEPENS TEAMMixteReusJosep Enric Agustí ArnavatRosa Tena Giu
516XIQUETS DE TARRAGONAMasculíTarragonaOscar Parra VallverdúJordi Gilabert Berenguer
534XTREM TEAMMasculíBarcelonaAlbert Valls CalvoIvan Díaz Pons