6a Ultra Xics Valls d’Àneu

PODIUMS LIST

Category Cadet M

Place Number Bib First Name Town Club Time
1271ROC LLADOS LOZANOÀreu00:24:24
2275DIDAC MAURI FAGEDAEsterri d'Àneu00:29:30

Category Cadet F

Place Number Bib First Name Town Club Time
1257VINYET DIAZ ARCALISSortINSTITUT HUG ROGER III00:33:07
2232JULIA ROS FORTSortASS.ESP. PALLARS (SE)00:34:09

Category Infantil M

Place Number Bib First Name Town Club Time
1291LEONARDO DRAGOMIR DINUSort00:24:23
2292MARK STEFAN DRAGOMIR DINUSort00:27:33
3297JOSEP ARNAU CERVOSSort00:27:42

Category Infantil F

Place Number Bib First Name Town Club Time
1223MAR FRANCES WOOLLEY VERDENYTolzó (Bordes d'Escós)INSTITUT HUG ROGER III00:28:33
2230MARTINA PONT SERVENTAramunt VellCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:31:04
3221ZOILA MAYORA SANVISENEsterri d'ÀneuESCOLA DE TRAIL UTVA00:32:57

Category Aleví M

Place Number Bib First Name Town Club Time
1207GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:23:22
2262DAVID MARTINEZ GARCIAMontardit de BaixASS.ESP. PALLARS (SE)00:25:57
3201MARTI MIRO TICOSortCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:26:00

Category Aleví F

Place Number Bib First Name Town Club Time
1253JOANA CORTES TENDEROIsavarreCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:27:21
2226ONA FILLET OBIOLSEscalóESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:31:18
3205JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA DE TRAIL UTVA00:32:02

Category Benjamí M

Place Number Bib First Name Town Club Time
1249QUIM PASCUAL GASABetrenCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:10:47
2268PAU FERNANDEZ MONTSERRATSonESCOLA LA CLOSA00:10:56
3229ROC PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:11:02

Category Benjamí F

Place Number Bib First Name Town Club Time
1227SIRA KATE WOOLLEY VERDENYTolzó (Bordes d'Escós)ESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:12:47
2233LILA ROS FORTSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:13:15
3237RIBERA MESTRE CANUTEscalóESCOLA LA CLOSA00:16:35

Category Prebenjamí M

Place Number Bib First Name Town Club Time
1278DAVID SADOVICI FEDOTTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:12:33
2289JOSEP ALONSO MONSOTremp00:12:38
3218ELOI BRUNA TEIXIDOEstaísESCOLA LA CLOSA00:12:52

Category Prebenjamí F

Place Number Bib First Name Town Club Time
1240MEREDITH RODRIGUEZ MATOEsterri d'Àneu00:14:56
2213ARLET ANTEQUERA SORIANOAnàsESCOLA ELS MINAIRONS00:15:57
3208LEYRE RODRIGUEZ CANOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:17:01

Category P5 M

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category P5 F

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category P4 M

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category P4 F

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category P3 M

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category P3 F

Place Number Bib First Name Town Club Time