6a Ultra Xics Valls dneu

LISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1271ROC LLADOS LOZANOreu00:24:24
2275DIDAC MAURI FAGEDAEsterri d'neu00:29:30

Categoria Cadet F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1257VINYET DIAZ ARCALISSortINSTITUT HUG ROGER III00:33:07
2232JULIA ROS FORTSortASS.ESP. PALLARS (SE)00:34:09

Categoria Infantil M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1291LEONARDO DRAGOMIR DINUSort00:24:23
2292MARK STEFAN DRAGOMIR DINUSort00:27:33
3297JOSEP ARNAU CERVOSSort00:27:42

Categoria Infantil F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1223MAR FRANCES WOOLLEY VERDENYTolz (Bordes d'Escs)INSTITUT HUG ROGER III00:28:33
2230MARTINA PONT SERVENTAramunt VellCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:31:04
3221ZOILA MAYORA SANVISENEsterri d'neuESCOLA DE TRAIL UTVA00:32:57

Categoria Alev M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1207GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA NGEL SERAF CASANOVAS00:23:22
2262DAVID MARTINEZ GARCIAMontardit de BaixASS.ESP. PALLARS (SE)00:25:57
3201MARTI MIRO TICOSortCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:26:00

Categoria Alev F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1253JOANA CORTES TENDEROIsavarreCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:27:21
2226ONA FILLET OBIOLSEscalESCOLA NGEL SERAF CASANOVAS00:31:18
3205JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'neuESCOLA DE TRAIL UTVA00:32:02

Categoria Benjam M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1249QUIM PASCUAL GASABetrenCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:10:47
2268PAU FERNANDEZ MONTSERRATSonESCOLA LA CLOSA00:10:56
3229ROC PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:11:02

Categoria Benjam F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1227SIRA KATE WOOLLEY VERDENYTolz (Bordes d'Escs)ESCOLA NGEL SERAF CASANOVAS00:12:47
2233LILA ROS FORTSortESCOLA NGEL SERAF CASANOVAS00:13:15
3237RIBERA MESTRE CANUTEscalESCOLA LA CLOSA00:16:35

Categoria Prebenjam M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1278DAVID SADOVICI FEDOTTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:12:33
2289JOSEP ALONSO MONSOTremp00:12:38
3218ELOI BRUNA TEIXIDOEstasESCOLA LA CLOSA00:12:52

Categoria Prebenjam F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1240MEREDITH RODRIGUEZ MATOEsterri d'neu00:14:56
2213ARLET ANTEQUERA SORIANOAnsESCOLA ELS MINAIRONS00:15:57
3208LEYRE RODRIGUEZ CANOSortESCOLA NGEL SERAF CASANOVAS00:17:01

Categoria P5 M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P5 F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P4 M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P4 F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P3 M

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P3 F

Lc Dorsau Nom Localitat Club Temps