4a Ultra Xics Valls d'Àneu

LLISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1391JAUME MONTANER FAURATLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:28:08
2304GENIS ESCOLA FISSValència d'ÀneuSES MORELLÓ00:32:32
3296JOSEP ROMERO MONTARDITEsterri d'ÀneuC.E.A. VALLS D'ÀNEU00:32:47

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1303ADA MONTOLIU PRIOTavascanSES MORELLÓ00:30:40
2394NEUS MONTANER FAURATLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:33:42

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1297SASCHA ESCOLA FISSValència d'ÀneuCLUB EXCTA. VALLFERRERA00:24:12
2381OLEG SUBIRA VILLAVERDELa Torre de CapdellaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:27:42

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1291ALEXIA ESCUDERO RIBOAraósSES MORELLÓ00:31:42
2302IONA MONTOLIU PRIOTavascanSES MORELLÓ00:33:12
3386MONICA FAURAT FONTPerameaINSTITUT HUG ROGER III00:33:42

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1279TONI ANDRE OLIVERESLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:25:55
2261ROC LLADOS LOZANOLlavorsíZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:26:12
3370ORIOL RODRIGUEZ BALLBEIsavarreESCOLA LA CLOSA00:26:23

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1310AINA GARRETA FARRUSLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:27:46
2380ALBA PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:28:20
3382MARIONA FLORES ENJAIMELa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:31:00

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1365JOSEP MESTRE CANUTEscalóESCOLA LA CLOSA00:10:49
2145LEONARDO GABRIEL DRAGOMIR SortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:10:54
3313JAN MONSO MOLILa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:11:59

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1354MARIONA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:13:57
2262AGNES FELIU CASALÀreuZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:14:17
3363GAIA ESPINOS BALAGUEEstaronESCOLA LA CLOSA00:14:24

Categoria Prebenjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1392BIEL ESCERA ROIGLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:12:31
2377JAN BOSCH BOLEDAPobellàESCOLA LA VALL FOSCA00:12:42
3323GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:12:43

Categoria Prebenjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1345JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:13:39
2395JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:14:08
3210AINET MARI RUIZGerri de la SalESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:17:36

Categoria P5 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P5 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps