TRANSISCAR 2019 - Circuit Curt 32 Km

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1741IVAN CASES FARRESanaŘjaTRACK TEAM01:13:23
2686ERIC VAZQUEZ PAGESLes Borges BlanquesBICI 3.001:14:11
3813JAUME ESTANYOL TORRESGironaCERDANYA SKIMO TEAM01:14:36

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1626ANA BELEN MORENO RELAĐOMollerussaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:28:35
2820ROSA ESPACHS OLIVERALleidaSICORIS01:37:55
3755LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampBIKE TALLER CANNONDALE REUS01:40:11

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1564NORBERT HERRERA BARRUFETJunedaC.C. COLLA LA PEDALADA01:17:43
2759RAMON VERDES RUELes Borges BlanquesC.C. ATENEU GARRIGUENC01:22:43
3647JOSEP LLUIS MARINA SOLEAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT01:28:12

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1626ANA BELEN MORENO RELAĐOMollerussaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:28:35
2819MARIONA VIRGILI MARQUESGironaCERDANYA SKIMO TEAM02:07:50

Categoria VeterÓ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1813JAUME ESTANYOL TORRESGironaCERDANYA SKIMO TEAM01:14:36
2757J.SEBASTIA ROSSELLO FONTEl PapiolFATBIKE BARCELONA01:35:56
3652XAVIER PEDROL VIVESAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT01:40:19

Categoria VeterÓ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1621M. ROSA PIQUE RECHEĎdenaCATACRACKS02:10:59
2794CARME MAJORAL BAIGETBalaguerCPAM BALAGUER02:18:09
3624MARIA PILAR CASTAN ESTIVILLCornudella de Montsant03:13:22

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1816MARC MORENO MOYASalouCC OLYMPIA CYCLES-DOLOMITI BIKE STORE01:18:57
2738JORDI SALA SERRAMollerussaPOWER BIKE CYCLING01:27:25
3702MARC RODENAS BUENOLleida01:29:33

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1820ROSA ESPACHS OLIVERALleidaSICORIS01:37:55
2630IRENE GOMEZ COMPANYSAlmacellesALMACELLES PEDAL CLUB01:59:40
3658CARME GES LAZAROCastellserÓCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA02:01:42

Categoria ╚lit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1617ALEXANDRE PEREZ OLESTIL'AleixarCLUB BTT SOLCAM-MONTBIKE01:18:58
2625ALBERT COMENGE RUIZLleidaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:22:13
3773XAVI GABARRO MORENTEĎdena01:25:31

Categoria ╚lit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1755LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampBIKE TALLER CANNONDALE REUS01:40:11
2810ANDRA GABRIELA MIRO MARZOBarcelona02:03:23
3734XENIA ESTEBAN ROCAAgramunt02:10:51

Categoria Sub-18 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1741IVAN CASES FARRESanaŘjaTRACK TEAM01:13:23
2686ERIC VAZQUEZ PAGESLes Borges BlanquesBICI 3.001:14:11
3797ISAAC JONES SANCHEZLleidaTRACK TEAM CCB01:14:37

Categoria Sub-18 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1698ESTHER TORRES ROIGLĺEspluga Calba01:47:07
2806IVET FONT ESTREMSMaspujolsGASXSATAN└S02:13:53