TRANSISCAR 2018 - 26a Volta BTT del Torrķ d'Agramunt

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit 35 Km

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1665BENI MONTERO PINTUArbúciesBIKE GIRONA01:17:24
2670CARLOS LARIOS JIMENEZLa Pobla de ClaramuntPALLARČS - IXCOR01:18:06
3609JOAN AMADEU GILI NOGUERAArtesa de SegreBICI 3.0 C.C.01:21:21

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1106LY CASTRO DENUCReusBIKING POINT MASSI01:43:48
216ANA BELEN MORENO RELAŅOMollerussaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:46:06
3522LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampBIKE TALLER CANNONDALE REUS01:48:00

Categoria Māster-60 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
118XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallčsCLUB CICLISTA BIKE TOLRĀ01:40:36
234ANTONI HUGUET BRITOAgramunt02:17:38
3136FRANCESC ANDREU BOYA BOBETGuissonaCICLISTA LA CAŅADA02:29:33

Categoria Māster-60 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster-50 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1263JOSEP L. MESTRE GOMEZLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:48:20
2203JORDI CARTAŅA LAFEBREMontblancBTT MONTBLANC01:49:52
3487XAVIER FONT CALDEROLleidaSHERPAS TEAM02:05:07

Categoria Māster-50 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
163MONTSERRAT GINESTA PEREZAgramunt02:37:58

Categoria Māster-40 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1665BENI MONTERO PINTUArbúciesBIKE GIRONA01:17:24
2609JOAN AMADEU GILI NOGUERAArtesa de SegreBICI 3.0 C.C.01:21:21
3499PEDRO MONTALBO REDONDOReus01:33:27

Categoria Māster-40 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
116ANA BELEN MORENO RELAŅOMollerussaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:46:06
2240IRENE GOMEZ COMPANYSAlmacellesALMACELLES PEDAL CLUB02:11:48
3104JOANNA MARTIN LOZANOLleidaROLLERS LLEIDA02:13:57

Categoria Māster-30 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1192JAUME BADIA VILADRICHFondarellaPLABIKE01:31:48
2600DANIEL GONZALEZ PAVONAlcarrāsBENIMOTO SPORT BIKES01:33:04
3148XAVIER CLOTA ABRILSolsonaBTT SOLSONČS01:34:59

Categoria Māster-30 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1106LY CASTRO DENUCReusBIKING POINT MASSI01:43:48
2522LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampBIKE TALLER CANNONDALE REUS01:48:00
3526ALEKSANDRA KOZKA Artesa de Segre01:54:00

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1670CARLOS LARIOS JIMENEZLa Pobla de ClaramuntPALLARČS - IXCOR01:18:06
2334XAVIER VILELLA SANTAMARIAAgramuntTRACK TEAM01:28:19
3314TONI SIN SORRIBESAgramuntTRACK TEAM / C.C.BELLPUIG01:33:06

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1306GEMMA VILES GARCIACalafBIKECALAF.CAT02:17:20
2341EVA MILLA TEIXIDOBellcaire d'Urgell03:10:29
3540ANNA MAJA GUIUMiralcamp03:21:58

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1140ORIOL MEDINA MARCOSGuissonaMESBIKE TEAM BERRIA01:21:22
2110XAVIER BALAGUE SOLSONASanaüjaSALTARROCS DE SANAÜJA01:32:14
3410JORDI SANS BOSCHArbecaCLUB CICLISTA ARBECA01:33:27

Categoria Sub 23 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1611MARC ROVIRA FARRASEl Pla de Santa MariaBTT VALLS I ALT CAMP01:48:10
2132ALEIX LLORT MASTārregaBICI 3.001:48:24
3375RONALD SORRIBES ARAUZPontsCOLUER - IXCOR01:51:16

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1297IVET FONT ESTREMSMaspujols02:36:49

Circuit 50 Km

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1460XAVIER JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS NEOLITH01:39:38
2664SERGI MATEU MARTINEZSarralNOU ESPAI COLUER01:43:06
3580ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA01:43:06

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1419SANDRA VARELA DURANLa Seu d'UrgellCLUB CICLISTA BINEFAR 201002:06:46
2124CARLA HURTADO MORENTEIgualadaBICIOCASIĶN BARCELONA OPEN NATURA02:18:01
3184IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:28:22

Categoria Māster-60 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1115JOAN NADAL PORTALleidaCORRIOLS BIKERS02:18:57
2673CARLES CALVERES BADIAArtesa de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE02:21:50
3493JOSEP PINYOL ARESTEMaialsCLUB CICLISTA I EXCTA. MAIALS02:22:44

Categoria Māster-60 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster-50 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1243CARLOS RAIGAL GISTAUPontsCICLISTES PONTS02:07:04
2103JOSEP M. MARSA SOLETārregaBTT MASTERS02:16:32
3453JAUME MONTRAVETA FRANQUESACerveraCARGOLETS BTT CERVERA02:16:58

Categoria Māster-50 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1377ROSA GABARRO GIBERTPuigpelatBTT SARRAL02:50:16
2347IMMA SANTAMARIA BARBEAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT03:17:10
3161M. ROSA PIQUE RECHEŌdenaCATACRACKS03:22:18

Categoria Māster-40 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1326XAVIER GAYA PALAUEls OmellonsOLIGAMI01:49:12
2560SAUL DE LA FUENTE DE DIOSConquesSPRINT BIKE TREMP01:58:08
396PERE SETO DE BLASLleidaFORD LAMSAUTO01:59:32

Categoria Māster-40 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1350KAROL POUSSIER OrdinoK-UIDA’T02:45:11
2290CONCEPCIO ALEMANY BORIACalafBIKECALAF.CAT02:46:59
3488ESTI HERNANDEZ GONZALEZDurango03:48:29

Categoria Māster-30 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1664SERGI MATEU MARTINEZSarralNOU ESPAI COLUER01:43:06
223LLUIS NAVARRO PEREZPieraAFANIP XC TEAM01:43:07
3630JOSEP BERNAUS BAROPontsBICI 3.001:47:43

Categoria Māster-30 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1279VERONICA VAZQUEZ FERNANDEZSant Pere i Sant PauCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO02:30:01
2656ELISABET PALLEROLS AZAGRACalafFES IGUALADA02:30:02
3352SILVIA CARULLA ENSINKPuiggrōsCLUB CICLISTA PUIGGRŌS02:33:53

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1460XAVIER JOVE RIARTPontsBLUE MOTORS NEOLITH01:39:38
2580ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA01:43:06
3582RAUL VALLES CARVAJALCerveraMESBIKE TEAM BERRIA01:45:10

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1419SANDRA VARELA DURANLa Seu d'UrgellCLUB CICLISTA BINEFAR 201002:06:46
2184IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:28:22
3532CRIS MARTIN TERRAZALleida03:58:24

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1583RAUL BARRIOS BRUFAUBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA01:45:10
2545MIQUEL ORTAS ROMERATerrassaCLUB COMARQUES DE LLEIDA01:56:00
3154SERGI MESTRE DUROLa FuliolaCLUB CICLISTA SERRA D'ALMENARA02:01:25

Categoria Sub 23 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1124CARLA HURTADO MORENTEIgualadaBICIOCASIĶN BARCELONA OPEN NATURA02:18:01
231CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltBTT QUERALT02:55:54

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1512JORDI SEGUES COLELLSolsona03:38:50
2571GERARD FITO COBEROAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT04:10:31
3286JORDI PARIS SOLEAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT04:23:04

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Circuit 70 Km

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1654ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaFASOL02:39:03
2659ORIOL COLOME ROCAPalamķsGRUP ESPORTIU ESTEVE - ADIDAS SPORT EYEWEAR02:45:39
3373ALBERT BALAGUE PUIGPontsCOLUER - IXCOR02:45:39

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1458RAMONA GABRIEL BATALLAPontsBLUE MOTORS NEOLITH03:06:18
2530JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:10:48
3568HELENA ISANTA PARADISSalās de PallarsESIERRI BIKES03:18:17

Categoria Māster-60 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1572ARMAND SOLE MARBAVilanova de BellpuigTRACK TEAM C.C.B.03:40:57
2142JOSEP MORROS ORTIZTārregaTĀRREGA CLUB CICLISTA03:53:26

Categoria Māster-60 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster-50 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
161MIQUEL LLAUDET BROSAlpicatCOLUER -IXCOR03:06:15
2129JAUME CANELA LLORENSSant Guim de FreixenetBICI 3.003:18:16
353JAUME ROVIRA BAELLATārregaBICI 3.003:19:21

Categoria Māster-50 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1495ROSA TENA GILReus03:49:04

Categoria Māster-40 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1654ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaFASOL02:39:03
2558PERE ESQUE YAŅEZTārregaBICI 3.0 CC02:51:05
3125XAVIER MATEO LOPEZTārregaBICI 3.002:56:44

Categoria Māster-40 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1513OLALLA GALVEZ SANCHEZTerrassa04:35:36

Categoria Māster-30 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1659ORIOL COLOME ROCAPalamķsGRUP ESPORTIU ESTEVE - ADIDAS SPORT EYEWEAR02:45:39
2373ALBERT BALAGUE PUIGPontsCOLUER - IXCOR02:45:39
366JOAN CARLES ROSELL CARDONAPontsCOLUER - IXCOR02:51:05

Categoria Māster-30 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1458RAMONA GABRIEL BATALLAPontsBLUE MOTORS NEOLITH03:06:18
2530JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:10:48
3568HELENA ISANTA PARADISSalās de PallarsESIERRI BIKES03:18:17

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1195MARC MORE PEREZArtesa de SegreBICI 3.002:56:42
2394ALEX ESTEVE BERNAUSAgramuntTRACK TEAM02:57:35
3420GUIFRE CIURANA MAURELLleidaCYCLEBOX CREW03:06:29

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1608ABRAHAM AGUILERA CANONavarclesPENYA CICLISTA NAVARCLES02:57:35
2575ISAAC GUIMET ALCANTARAPuigpelatBTT SOLSONČS03:18:18

Categoria Sub 23 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1658SILVIA ROURA PEREZSant Feliu de GuíxolsESTEVE GRUP ESPORTIU03:35:05

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1614ALEX DEDIEU RODRIGUEZAubertTEAM MONTGARRI04:54:28

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps