VII BTT SERRA D’ALMENARA

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Open

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1178JOSEP MARIA CASALS MOIXTorrefarrera01:02:34
2198AUGUSTO PAULANO GONZALEZVallsCLUB CICLISTA XAVI TONDO01:03:15
3370JOEL FAURA GARCIATorregrossaTRACK TEAM01:03:50

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1326MARI CARMEN GIL MASTorrefarrera01:21:56
2366MERCE JUNCA RICARTPenellesRAYOTEAM BARCELONA01:22:13
376CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltBTT QUERALT01:23:37

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1178JOSEP MARIA CASALS MOIXTorrefarrera01:02:34
247XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsCLUB CICLISTA BIKE TOLRÀ01:13:24
3245JOSEP L. MESTRE GOMEZLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:15:44

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1326MARI CARMEN GIL MASTorrefarrera01:21:56
2254CELIA GARRETA ROIGTornabous01:28:59
3163CARME MAJORAL BAIGETBalaguerCPAM BALAGUER01:42:14

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1349JORDI SALA SERRAMollerussa01:13:51
2355JORDI CARDEÑES CUCURULLSCubellsCLUB TRIATLÓ LLEIDA01:14:01
3176DAVID HERRERA HERNANDEZArtesa de Segre01:19:51

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1366MERCE JUNCA RICARTPenellesRAYOTEAM BARCELONA01:22:13
2255IRINA FARRUS ROCABarcelonaLOS FLUIXOS/ES01:31:21
3282MARIA JOSE DIAZ CARULLALleida02:01:15

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1370JOEL FAURA GARCIATorregrossaTRACK TEAM01:03:50
2280JORDI LEON CUELLASBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA01:04:27
3257ALBERT COMENGE RUIZLleidaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG01:12:50

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
176CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltBTT QUERALT01:23:37
2393CRISTINA VALLES CARVAJALCanet de Fals01:30:49
3148NURIA MONCASI LUQUELleida01:37:42

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1198AUGUSTO PAULANO GONZALEZVallsCLUB CICLISTA XAVI TONDO01:03:15
2320ORIOL BARQUETS ALBAREDATàrrega01:13:53
3132CESC ALFEREZ BALSELLSLa FuliolaA.A. XAFATOLLS01:18:07

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
185CLAUDIA PULIDO GOMEZAlcoletgeMESBIKE TEAM BERRIA01:36:13
291ARES PIQUE JOVERCerveraBTT CERVERA01:37:57
3141NURIA MARTI ALAMILLOLleida02:15:33

Circuit Rally

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1340KILIAN FOLGUERA DIAZAndorra la VellaVILADOMAT01:48:13
258RAUL VALLES CARVAJALCerveraMESBIKE TEAM BERRIA01:48:24
3345ROGELIO LUCAS LOPEZEl Pont de SuertCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:50:52

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1227JULIA DIAZ JULVEReusOLYMPIA CYCLES02:25:47
2172ARANTXA MEJIAS REBERTCervera02:30:56
3138IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:34:37

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1394JOAN SILVESTRE ROSELLAgramuntSTARGARDT GO!02:04:20
2231JAUME ABAD OBACHTàrregaBTTVALLDELCORB.CAT02:07:51
3240OSCAR RUIZ MELEROLa Pobla de MontornèsCICLES SPORT02:11:21

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1172ARANTXA MEJIAS REBERTCervera02:30:56
2217JOANNA MARTIN LOZANOLleidaROLLERS LLEIDA03:21:33

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1345ROGELIO LUCAS LOPEZEl Pont de SuertCLUB ATLÈTIC RIBAGORÇANA01:50:52
2239JAVI TOLEDANO MARTINTarragonaCICLES SPORT01:54:28
3273DANI MOLINA GARCIALes Borges BlanquesBICI 3.001:54:29

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
128SILVIA DEA CORTADAMollerussaTRACK TEAM02:54:36

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1340KILIAN FOLGUERA DIAZAndorra la VellaVILADOMAT01:48:13
258RAUL VALLES CARVAJALCerveraMESBIKE TEAM BERRIA01:48:24
367JOEL ROBLES PENAAlcampellCLUB CICLISTA BINEFAR 201001:53:53

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1227JULIA DIAZ JULVEReusOLYMPIA CYCLES02:25:47
2138IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:34:37
3352SANDRA VARELA DURANLa Seu d'UrgellCLUB CICLISTA BINEFAR 201002:49:42

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1325CARLOS PARDO GILTorrefarreraTEAM POWER BIKE CYCLING01:51:38
2147JOAN COROMINA SUYANTICerveraMESBIKE01:57:59
39SERGI MESTRE DUROLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA02:05:56

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1214MARTA MARTINEZ ALADELSant Vicenç dels HortsCLUB CICLISTA SANTVI02:53:44

Circuit Marathon

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaFASOL BICIS02:35:55
2324JORDI GARRIDO OCAÑAMontblancNOU ESPAI - COLUER02:35:58
3209ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA02:36:17

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16ADA XINXO MORERASabadellTRIDEPORTE-TRACKS IBIZA03:07:08
21JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:08:17
3301HELENA ISANTA PARADISSalàs de PallarsESIERRI BIKES03:22:28

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaFASOL BICIS02:35:55
2324JORDI GARRIDO OCAÑAMontblancNOU ESPAI - COLUER02:35:58
3368MELCIOR FAJA BELTRANNavarclesBLUE MOTORS NEOLITH02:43:18

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14NOEMIA LOPES SILVACabrera de MarLACABRASIEMPRETIRAALMONTE03:47:14
2175ROSA TENA GILReus03:49:04
3396REBECA VICENTE CARDONALleida05:17:37

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1382LUIS MALDONADO CANOPontsBICI 3.002:40:17
2299CHRISTIAN CRUZ MORCILLOSalàs de PallarsESIERRI BIKES02:40:37
3204DIEGO TAMAYO MARTINEZAlcarràsCLUB CICLISTA DIALTAMAR02:41:03

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16ADA XINXO MORERASabadellTRIDEPORTE-TRACKS IBIZA03:07:08
21JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:08:17
3301HELENA ISANTA PARADISSalàs de PallarsESIERRI BIKES03:22:28

Categoria Elit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1209ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA02:36:17
2277ALEIX SAUMELL MONTANERAVimbodí i PobletNOU ESPAI - COLUER02:40:38
3232RAUL BARRIOS BRUFAUBalaguerMESBIKE TEAM BERRIA02:42:19

Categoria Elit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps