9ª Pedalada Btt Riu de Gost 2019

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit E-Bike

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1145MANUEL VALDERRAMA VEGALa Torre de Claramunt01:41:29
2194GABRIEL SABUQUILLO PEREZLa Torre de ClaramuntLA PEÑA DEL ATAJO01:44:05
340JOAN ESPIN LOPEZVilanova del CamíTOTEM PATACABRA TEAM01:57:09

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Master 50+ Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1145MANUEL VALDERRAMA VEGALa Torre de Claramunt01:41:29
240JOAN ESPIN LOPEZVilanova del CamíTOTEM PATACABRA TEAM01:57:09
3210JOSEP POLO LINARESCollbatóLA TACA02:48:23

Categoria Master 50+ Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Master 40 Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1194GABRIEL SABUQUILLO PEREZLa Torre de ClaramuntLA PEÑA DEL ATAJO01:44:05
243JOAN SALVANS VILASant Vicenç dels HortsCLUB CICLISTA SANTVI02:30:54
3216JORDI TORNER BERMONRodonyàC.C. SANT PERE MOLANTA03:24:34

Categoria Master 40 Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Master 30 Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Master 30 Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Elit Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Elit Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Junior Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Junior Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Circuit Bicis mecàniques

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1307JAVIER JURADO SANCHEZIgualadaPALLARÈS - IXCOR - FRM01:28:29
2291JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarme73/TEM/XXº01:28:30
3269JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:29:37

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1304IRENE MARTINEZ DOMENECastellar del VallèsPALLARÈS - IXCOR01:55:40
2170RAQUEL EGEA CORTESVilanova del CamíRODANOIA02:06:20
3274SANDRA BENDIG SANCHEZCaldes de Montbui02:16:00

Categoria Master 50+ Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
141MIGUEL RODRIGUEZ MINGORANCESant Andreu de la BarcaC.C. CEBOLLETOS DRINK TEAM01:45:52
2250MIQUEL CASALS SEGURASant Sadurní d'AnoiaCICLES SANS VILAFRANCA01:49:17
3159ZACARIAS MUDARRA PEREZIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:49:31

Categoria Master 50+ Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Master 40 Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1307JAVIER JURADO SANCHEZIgualadaPALLARÈS - IXCOR - FRM01:28:29
2305CARLES TORRENTS RODRIGUEZCapelladesJIMMYGAS BIKING TEAM01:32:32
3276FRANCESC ORANTE SARMIENTOSant Boi de LlobregatCLUB CICLISTA BIKE BOI01:34:30

Categoria Master 40 Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1246MERCE MARCOS SOLIASMasquefa03:02:14
239DESIREE FALTER Sant Cugat del VallèsBTT NOCTURNAS CASTELLBISBAL03:13:18
321ROSARIO HIDALGO CAÑADASLa Torre de Claramunt03:27:19

Categoria Master 30 Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1291JOSEP ENRIC FARRIOL CLARAMUNTCarme73/TEM/XXº01:28:30
2269JORDI MARTIN JURADOIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:29:37
3281RAUL RUBIO GARCIAÒdena73/TEM/XXº01:29:38

Categoria Master 30 Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1304IRENE MARTINEZ DOMENECastellar del VallèsPALLARÈS - IXCOR01:55:40
2170RAQUEL EGEA CORTESVilanova del CamíRODANOIA02:06:20
3193QUERALT SEGARRA CASANOVASBarcelona03:25:22

Categoria Elit Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1297SERGI BOTINAS MUÑOZTerrassaÒDENA E.C. - 73/TEM/XXº01:36:01
2255CRISTIAN GONZALEZ PEREZLa Torre de Claramunt01:38:20
310JOFRE ANGUITA JIMENEZVilanova del Camí01:38:45

Categoria Elit Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1274SANDRA BENDIG SANCHEZCaldes de Montbui02:16:00
2302CARLA PLAZA MORENOSanta Coloma de QueraltMESBIKE TEAM IXCOR02:25:51
3101ELISABET DOMENECH MARCEIgualadaRODANOIA02:55:00

Categoria Junior Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1285MARC PEREZ DANESCapelladesFESBICI 3.0 - IXCOR01:33:20
2289MARTI BOIXADE SOLAIgualadaOPEN NATURA-BICIOCASION BARCELONA01:35:14
3293VICENÇ PULIDO TORRALBAIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:46:34

Categoria Junior Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1221MIQUEL MOIX TAIXASanta Coloma de QueraltBTT QUERALT01:44:04
2244PAU GONZALEZ POCHSant Joan de MedionaBRIKBIKE01:56:31
3214JORDI SANZ PADILLAVilanova del CamíELS ESGAVELLATS01:57:44

Categoria Cadet Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1292CLAUDIA VIVES MARTINEZEls MonjosBIKE GARRAF CLUB ESPORTIU02:54:33