3 hores de Resistència BTT Valls. Decennals 2022

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2022-01-29      

Total Inscrits:  117      Places Disponibles:  0

 
Núm. Inscripció Nom Població Club Modalitat inscripció Nombre de membres equip Participaràs amb bicicleta elèctrica? Nom Equip
142AGELL SIMAL, GEORGINAReusGIRÓ SPORT CLUB CICLISTAEquip mixte2NoCon Diabetes tambien se puede
402ALBINO RAMIREZ, DAVIDVallsBTT VALLS I ALT CAMPEquip masculí4NoTRIO CALAVERA. BTT VALLS
141ALCAINE LOPEZ, EDUARDTarragonaEquip mixte2NoCon Diabetes tambien se puede
201ALENTORN CRUSAT, JOANL'Hospitalet de l'InfantMEGABICI MIAMIEquip masculí2NoMEGABICI
251ALTISEN GORMAZ, NESTORPuigpelatEquip mixte4NoEls guanyadors
281ALUJAS ROVIRA, ROBERTTarragonaMEGABICIEquip masculí2NoJok 2005
453ANDREU FLORENSA, JOSEP MARIAReusCLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYAEquip masculí3NoGanxetoteam
302ANDREU MAYMO, GERARDAltafullaBIKEPARK COSTA DAURADAEquip infantil2NoAltafullaRacers
301ANDREU MAYMO, ROCAltafullaBIKEPARK COSTA DAURADAEquip infantil2NoAltafullaRacers
322BARDINA BARBERA, FRANCESCRiudecolsCLUB BICICLETA RIUDECOLSEquip masculí2NoCBR 1
231BARRASO RODRIGO, ALBERTReusCLUB BTT MONTBIKEEquip masculí2NoCLUB BTT MONTBIKE
441BARRERO FERNANDEZ, ADRIANReusEquip masculí2NoLos cuñaos
292BARRUFET SANCHEZ, NADALReusC.C. BIKE RACE REUSEquip masculí4NoMercenarios team
513BARTOLOME TORRES, XAVIERVallsASS.ESP. BLANCAFORTEquip masculí3NoA.E.Blancafort
532BELMONTE DEL PERAL, ANTONIORoda de BeràEquip masculí3NoCanetmbike 2
262BELMONTE PADILLA, DAVIDRoda de BeràBIKETRIAL COSTA DAURADAEquip infantil2NoDavid i Leo Bike Park
403BUENO BARRIOS, ESTEVE ANDREUVallsBTT VALLS I ALT CAMPEquip masculí4NoTRIO CALAVERA. BTT VALLS
321CABRE CASALS, JORDIReusCLUB BICICLETA RIUDECOLSEquip masculí2NoCBR 1
151CANELA BALSEBRE, SALVADORCabra del CampBTT MONTBLANCEquip masculí4NoCABRA BIKERS
352CAPELLADES COTS, MARCTarragonaBIKEPARK TORREDEMBARRAEquip infantil2NoRompepiernas
312CARRERA GANGA, MARCCambrilsMEGABICI MIAMIEquip masculí2NoMEGABICI 7
221CASAS DE MATOS, DANIELVallsCOLLA JOVES XIQUETS DE VALLSEquip masculí4NoColla Joves Team
272CASTAÑO COSO, ERICTarragonaEquip masculí2NoLos Coso
252CERVANTES GRAU, MIREIAReusEquip mixte4NoEls guanyadors
223COMPTE PAMIES, POLVallsCOLLA JOVES XIQUETS DE VALLSEquip masculí4NoColla Joves Team
122CRISTIA TOLDRA, GERARDEl Pla de Santa MariaPLAT I VENTEquip masculí2NoPlat i vent
452DALMAU CASAJUS, ALEXReusEquip masculí3NoGanxetoteam
492DOMINGO FORMENT, XAVIERCambrilsPENYA CICLOTURISTA CAMBRILSEquip masculí3NoC.B. Valls Secció Ciclista
6ESPEJO GUIXENS, MARTIEl VendrellVB SPORTSEquip masculí1No
243ESTEBANEZ GONZALEZ, GAIZKARiudomsCLUB BTT MONTBIKE MONTBRIÓEquip masculí3NoMesclet’s Bike Team
501FABREGAS CUENCA, ALBERTVallsCLUB BTT VILA-RODONAEquip masculí3NoBTT Vila-rodona
511FERNANDEZ GARCIA, JOSEVallsASS.ESP. BLANCAFORTEquip masculí3NoA.E.Blancafort
512FERNANDEZ PONFERRADA, IVANVallsASS.ESP. BLANCAFORTEquip masculí3NoA.E.Blancafort
241FERRE CAPARO, JORDIRiudomsCLUB BTT MONTBIKE MONTBRIÓEquip masculí3NoMesclet’s Bike Team
253FONT CERVANTES, GERARDReusEquip mixte4NoEls guanyadors
171FONT TOMAS, EUSEBIMaspujolsLES BICICLISTES DE MASPUJOLSEquip masculí2NoREUS V 3.0
181FRUTOS GARCIA, JOAN RAMONMaspujolsEquip mixte2NoBikers maspujols
212GARCIA CAMENFORTE, GERARDVila-rodonaBTT Y NO VUELVASEquip masculí3NoBtt y no vuelvas
421GARRIDO OCAÑA, JORDIMontblancNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAMEquip masculí3NoNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAM
3GASULL SANCHEZ, RAMONVallsLEVEL BIKE TEAMEquip masculí1No
112GIMENEZ , JUAN DOMINGOLa RibaEquip masculí2NoLOS SACACHISPAS
493GOMEZ VIVES, DAVIDVila-rodonaC.B. VALLS SECCIÓ CICLISTAEquip masculí3NoC.B. Valls Secció Ciclista
503GOMEZ VIVES, OSCARVila-rodonaCLUB BTT VILA-RODONAEquip masculí3NoBTT Vila-rodona
271GONZALEZ VENTURA, SERGITarragonaMEGABICIEquip masculí2NoLos Coso
232GUASCH BOQUE, GUILLEMReusCLUB BTT MONTBIKEEquip masculí2NoCLUB BTT MONTBIKE
361GUTIERREZ AGUILAR, CARLOSVallsTEAM TEKNIBIKEEquip masculí2NoJabatos
5HINOJOSA VARGAS, SERGITarragonaMRTTCCEquip masculí1No
502HORNOS SEGURA, ANTONAlióCLUB BTT VILA-RODONAEquip masculí3NoBTT Vila-rodona
213IBARRA JOVE, FRANCESCVallsEquip masculí3NoBtt y no vuelvas
522JIMENEZ MUÑOZ, CARLOSVallsTEAM JABALÍEquip masculí2NoTEAM JABALI
154JUAN VILLAREJO, MARCCabra del CampOPEN NATURAEquip masculí4NoCABRA BIKERS
422LARROSA RUANA, JONATANMontblancNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAMEquip masculí3NoNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAM
111LASSO CARTANYA, JORDIVilaverdEquip masculí2NoLOS SACACHISPAS
222LLACH JAUSET, XAVIERVallsCOLLA JOVES XIQUETS DE VALLSEquip masculí4NoColla Joves Team
542LOPEZ ANTO, BARBARATortosaMEGABICIEquip femení2No101PERCENT GIRLS
471LOPEZ BENEGAS, JOSE MIGUELVallmollCLUB CICLISTA ALCOVEREquip masculí4NoPOLVORILLAS
472LOPEZ BENEGAS, OSCARVallsCLUB CICLISTA ALCOVEREquip masculí4NoPOLVORILLAS
193LOPEZ TURRILLO, IVANLa Pobla de MafumetEquip masculí3NoPuigpelat Team
161LOZANO CARCELLER, EDUARDVallsBTT EL CALÇOTEquip masculí3NoPanceta Bike Team
202MARCEAUX DUCLOZ, HERVEMiami PlatjaMEGABICI MIAMIEquip masculí2NoMEGABICI
404MARIMON I MONTSERRAT, GERARDVallsBTT VALLS I ALT CAMPEquip masculí4NoTRIO CALAVERA. BTT VALLS
331MARINE SOLANELLAS, JORDIRiudecolsCLUB BICICLETA RIUDECOLSEquip masculí3NoCBR 2
391MARTINEZ ARROYO, RUBENVallsMORENO MOTORS XCDEquip masculí2NoPULMONARES TEAM
7MARTINEZ FIGUEROA, ALBERTOVallsEquip masculí1No
261MARZAL ALTEMIR, LEOMont-ralBIKE PARK BAUHAUSEquip infantil2NoDavid i Leo Bike Park
2MAS PONT, DAVIDOlesa de MontserratUNIÓ CICLISTA OLESANAEquip masculí1No
381MATEO LOPEZ, XAVIERTàrregaBICI 3.0 C.C.Equip masculí3NoBICI 3.0
423MATEU MARTINEZ, SERGIMontblancNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAMEquip masculí3NoNOU ESPAI LEVEL BIKES TEAM
182MENDEZ CARRASCO, LAIAMaspujolsEquip mixte2NoBikers maspujols
474MOLINA ARDILA, JOANVallsC.B. VALLS SECCIÓ CICLISTAEquip masculí4NoPOLVORILLAS
242MUÑOZ SERRANO, VICTORRiudomsCLUB BTT MONTBIKE MONTBRIÓEquip masculí3NoMesclet’s Bike Team
362NAVEROS ARBOL, JOANVallsBIKING POINTEquip masculí2NoJabatos
1NOUVILAS PUIG, XAVICastellar del VallèsCLUB CICLISTA BIKE TOLRÀEquip masculí1
254OLIVELLA VIUDEZ, MARCVallsEquip mixte4NoEls guanyadors
121OLLE PLANA, ALBERTEl Pla de Santa MariaEquip masculí2NoPlat i vent
491PADRO CASABONA, JOSEP MARIABràfimC.B. VALLS SECCIÓ CICLISTAEquip masculí3NoC.B. Valls Secció Ciclista
291PAULANO SANCHEZ, AUGUSTOVallsBTT VALLS I ALT CAMPEquip masculí4NoMercenarios team
333PERELLO ARAGONES, JOANRiudecolsCLUB BICICLETA RIUDECOLSEquip masculí3NoCBR 2
531PERELLO MEDINA, MANELCanet de MarCLUB CICLISTA CANETEquip masculí3NoCanetmbike 2
412PERELLO PALACIOS, MAXCanet de MarCC VILOSELL - CC CANETEquip infantil2NoCanetmbike
332PEREZ CAMPOS, POLReusCLUB BICICLETA RIUDECOLSEquip masculí3NoCBR 2
132PROS MERCADE, JORDIVallsEquip masculí2NoSeat Valls
224RICO ESCRIBANO, PEREVallsCOLLA JOVES XIQUETS DE VALLSEquip masculí4NoColla Joves Team
294RIPOLLES PARISI, CARLOSReusC.C. BIKE RACE REUSEquip masculí4NoMercenarios team
401ROBAYO GONZALEZ, JOHN JAIROVallsBTT VALLS I ALT CAMPEquip masculí4NoTRIO CALAVERA. BTT VALLS
462RODRIGUEZ BELLA, RUBENBarbera de la ConcaBTT MONTBLANCEquip mixte3NoNOU ESPAI-LEVEL MIXTE
442RODRIGUEZ QUINTERO, LUIS ALBERTOTarragonaEquip masculí2NoLos cuñaos
342ROLDAN NGUEMA, BEATRIZVallsEquip femení2NoPanteres
153ROMERO BARCELO, PAUBellmunt del PrioratIRONTECH MENDIZEquip masculí4NoCABRA BIKERS
351ROS VILLAR, MARCAlmosterCAMBRILS ESQUIROLEquip infantil2NoRompepiernas
152ROSELL CARDONA, JOAN CARLESPontsMIG SEGRE BIKE CLUBEquip masculí4NoCABRA BIKERS
382ROVIRA BAELLA, JAUMETàrregaBICI 3.0 C.C.Equip masculí3NoBICI 3.0
172RUBIO BONET, JORDIReusSEVEBIKEEquip masculí2NoREUS V 3.0
8RUBIO GOMEZ, OSCARVallsGARVEL GRAVEL - TRAIL.CATEquip masculí1No
473RUIZ BAYASCAS, SERGIVallsPOLVORILLAS.CATEquip masculí4NoPOLVORILLAS
191RUIZ DELGADO, JULIAN J.PuigpelatPUIGPELATEquip masculí3NoPuigpelat Team
521SANCHEZ MARTINEZ, RUBENVallsTEAM JABALI VALLSEquip masculí2NoTEAM JABALI
451SAPERAS FONT, JAUMEReusEquip masculí3NoGanxetoteam
211SEGU ROSA, XAVIERVilabellaBTT Y NO VUELVASEquip masculí3NoBtt y no vuelvas
192SEGURA JOBAL, XAVIPuigpelatEquip masculí3NoPuigpelat Team
311SIMON MASSO, IVANReusMEGABICIEquip masculí2NoMEGABICI 7
131SOLE HUGUET, EDGARVallsEquip masculí2NoSeat Valls
4SORIANO PARIS, ALBERTPriorat de BanyeresEquip masculí1No
431SORIANO VALENZUELA, ADRIANReusEquip masculí2NoTeam Addams
432SORIANO VALENZUELA, RUBENReusEquip masculí2NoTeam Addams
461SUGRAÑES MATEU, ALBAOlotBTT MONTBLANCEquip mixte3NoNOU ESPAI-LEVEL MIXTE
463SUGRAÑES MATEU, ARNAUMontblancBTT MONTBLANCEquip mixte3NoNOU ESPAI-LEVEL MIXTE
411TOMAS CANO, ARNALTEl VilosellCLUB CICLISTA EL VILOSELLEquip infantil2NoCanetmbike
533TOMAS ESQUERRE, JORDIEl VilosellCLUB CICLISTA EL VILOSELLEquip masculí3NoCanetmbike 2
541TORRELL RECASENS, RAQUELBotarellCC LE BOULOUEquip femení2No101PERCENT GIRLS
162TRAGUANY BENEDICTO, MARCVallsENDURIDERSEquip masculí3NoPanceta Bike Team
392VERDEJO GOMEZ, OSCARVallsMORENO MOTORS XCDEquip masculí2NoPULMONARES TEAM
282VICENTE BALTASAR, PAUEl CatllarEquip masculí2NoJok 2005
163VIDAL BRUGEROLLES, JORDIVallsBTT EL CALÇOTEquip masculí3NoPanceta Bike Team
293VIDAL LOPEZ, EFRENVilallonga del CampBIKING POINTEquip masculí4NoMercenarios team
383VIDAL VALENCIA, SERGIVilanova de SegriàBICI 3.0 C.C.Equip masculí3NoBICI 3.0
341VILA DOMINGO, MERITXELLFiguerola del CampGOSESPORT CATALUNYAEquip femení2NoPanteres