8ª Pedals de Tros - Circuit Mitjà 28 km

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1427JAVI GALVAN GONZALEZTarragonaMAXI BIKE01:29:57
2392LLUIS NAVARRO PEREZPieraAFANIP CICLING01:30:43
3472MATEU FIGUEROLA IBARSCervera73/TEM/XXº01:31:39

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1384NOEMI MORENO CASTAÑEDAIgualadaIRONTECH-TECNIC-AMBISIST01:55:06
2305BLANCA CORTIJO SARDANullesENDURIDERS02:24:19
3446MONICA DOMINGUEZ PRATSSant Feliu de LlobregatC.C. SPRINT BIKE02:29:34

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1428RUBEN GOMEZ TORANLa Riera de GaiàMAXI BIKE01:33:26
2423RAMON SEGURA BERENGUERLes PilesMASTERS BTT01:47:09
3408JAUME GABARRELLA BERGEBalaguer01:47:47

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1305BLANCA CORTIJO SARDANullesENDURIDERS02:24:19

Categoria Màster 50 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1325ZACARIAS MUDARRA PEREZIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR02:01:11
2478JORDI ROCA TRULLSanta Coloma de QueraltMASTERS BTT02:04:50
3407JOSE MARIA CARTAÑA PUJOLSegur de CalafellOPEN NATURA02:13:33

Categoria Master 30 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1384NOEMI MORENO CASTAÑEDAIgualadaIRONTECH-TECNIC-AMBISIST01:55:06
2446MONICA DOMINGUEZ PRATSSant Feliu de LlobregatC.C. SPRINT BIKE02:29:34
3320LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampBIKE TALLER CANNONDALE REUS02:51:22

Categoria Màster 40 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1481DAVID PALLARES GARCIAIgualada73/TEM/XXº01:33:13
2429ORIOL TORN POCHIgualada73/TEM/XXº01:37:21
3418ANTONI RIERA BALCELLSIgualadaOPEN NATURA01:43:00

Categoria Èlit F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1443RAQUEL MOYA RUIZRiudomsCLUB BTT MONTBIKE02:37:14

Categoria Màster 30 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1392LLUIS NAVARRO PEREZPieraAFANIP CICLING01:30:43
2472MATEU FIGUEROLA IBARSCervera73/TEM/XXº01:31:39
3410EDGAR ARANEGA MARTORELLVilallonga del CampBIKING POINT01:33:07

Categoria Èlit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1427JAVI GALVAN GONZALEZTarragonaMAXI BIKE01:29:57
2450SERGI BOTINAS MUÑOZTerrassaESPORT CICLISTA ÒDENA - 73/TEM/XXº01:40:15
3398JOAN ALENTORN CRUSATL'Hospitalet de l'InfantMEGABICI MIAMI01:49:19

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1372GUIU BALCELLS DIAZIgualada73/TEM/XXº01:35:20
2366VICENÇ PULIDO TORRALBAIgualadaFESBICI 3.0 - IXCOR01:37:58
387GERARD LLOP MARTINEZAlfarràsCICLES SANS VILAFRANCA01:42:31