LĺEncamada - Mini-Milla └reu

LISTAT DE PODIS - Provisionau

Categoria Cadet M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1427ORI RODRIGUEZ BALLBEIsavarreCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:29:27

Categoria Cadet F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1480IONA MONTOLIU PRIOTremp00:26:40
2473ALEXIA ESCUDERO RIBOAraˇs00:28:19

Categoria Infantil M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1430GIL MENDEZ MOLEROValls de Torroella00:22:39
2457GUILLEM VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:24:07
3404ROC LLADOS LOZANO└reuCASA PERI00:26:50

Categoria Infantil F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1421CLAUDIA LLESUY ISANTAIsonaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:23:35
2415ALBA PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:24:52
3470JANA UTGE ALEULes AvellanesCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:25:18

Categoria AlevÝ M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1442GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA └NGEL SERAF═ CASANOVAS00:11:54
2425GUIU CORS PUIGDOLLERSManresaESCOLA TRAIL LAIA D═EZ00:12:28
3474MARC ROCA AGULLOLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:12:34

Categoria AlevÝ F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1441RABAB OUZEMMOU IKHLEFTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:13:05
2438ARLET BALAGUERO PEGUEROBalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:16:42
3462ABRIL VILANOVA FEIXALa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:16:44

Categoria BenjamÝ M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1449ALEXANDRE MITJANA FOIXLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:31
2428URIEL BRINGUERET BERNACHOLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:41
3403NIL LLADOS LOZANO└reuCASA PERI00:05:46

Categoria BenjamÝ F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1471NEKANE PRIO ABATEDAGATrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:42
2408JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'└neuESCOLA DE TRAIL UTVA00:06:01
3461JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:06:12

Categoria PrebenjamÝ M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1456MARTI ESCERA ROIGLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:32
2463QUIM RUANO BORNIQUELLleidaCLUB EXCTA. MADTEAM00:05:47
3418ROC PONT SERVENTAramuntCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:05:54

Categoria PrebenjamÝ F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
1452MARIA PEREZ SANCHEZCanovellesBM GRANOLLERS00:07:24
2411LIA MORANO SALVADOREsterri d'└neuESCOLA DE TRAIL UTVA00:08:04
3433MARTINA CASAL SUILSLlavorsÝESCOLA DE LLAVORS═00:08:37

Categoria P5 M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P5 F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P4 M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P4 F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P3 M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps

Categoria P3 F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps