Milla Vertical d’Àreu 2022

SEGUIMENT DE LA CURSA

      Hora Sortida 1r Participant:  2022-06-04 10:00:43,200

Total Participants:  86              Arribats:  86              Pendents Arribar:  0

 
La informació s'actualitza automàticament a mesura que es registra el pas dels participants
Dorsal Nom Categoria Club Hora Sortida Control Retorn Jespedil Hora Arribada
39PUIG MORRAL, ESTEVE PUIGMTR MCLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 12:04:04,0002022-06-04 13:13:23,200
34ROVIRA FONT, SILVESTREMTR MCLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 12:04:00,0002022-06-04 13:10:13,200
35SANCHEZ TORNE, DAVISMTR MCLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 12:04:02,0002022-06-04 13:09:08,200
51PASTOR OLIVERAS, FRANCESCVET MCLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE)2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:54:57,0002022-06-04 13:05:45,200
40SANTIN COT, MARGAMTR FCLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:44:20,0002022-06-04 12:52:48,200
28MADUEÑO CAPDEVILA, XAVIERSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:44:39,0002022-06-04 12:45:34,200
52AMOROS BORRELL, XAVIERMTR MCLUB ALPÍ BELL-LLOC2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:39:30,0002022-06-04 12:41:45,200
12MORALES GONZALEZ, OSCARVET MRUNNING VIGIA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:20:37,0002022-06-04 12:40:39,200
46AZNAR BARRERA, BELENMTR FCLUB EXCTA. PRIORAT2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:30:42,0002022-06-04 12:38:38,200
45REÑE CAIMONS, JAUMESNR MPOALRUNNERS/XAFATOLLS/GRUPSILVIAHILL2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:42:00,0002022-06-04 12:37:58,200
43ARS RICART, JOANSNR MCENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:41:38,0002022-06-04 12:36:55,200
30GALENDE GUERRA, ISAIASMTR MGECT2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:40:45,0002022-06-04 12:36:48,200
76MASFERRER MESA, ORIOLSNR MOMM TRAINING2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:38:05,0002022-06-04 12:34:29,200
27FARRE RECHE, IRENESNR F2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:32:00,0002022-06-04 12:34:26,200
56QUERALT MATEU, XAVIERSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:37:03,0002022-06-04 12:31:00,200
21MARTI LLIVINA, JORDIVET MCROQUETI TEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:37:25,0002022-06-04 12:27:23,200
53CORNEJO CALVO, CESARSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:38:15,0002022-06-04 12:26:43,200
75ROCHERA ALBA, JOSE PASCUALSNR MRUNBCN2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:34:56,0002022-06-04 12:25:35,200
68RIBOT CANER, JAUMEVET M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:27:17,0002022-06-04 12:20:54,200
77ROCA TARTERA, GERARDSNR MASS.ESP. PALLARS (SE)2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:29:38,0002022-06-04 12:19:13,200
70FARRERA SINFREU, JOSEPVET MKOALA'S TEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:25:28,0002022-06-04 12:17:33,200
99FRIAS MOLLEDA, EDUSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:27:27,0002022-06-04 12:16:07,200
101GARCILOPEZ SOLANES, DAVIDVET M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:26:02,0002022-06-04 12:16:07,200
55ALQUEZA VISUS, OSCARSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:20:37,0002022-06-04 12:16:03,200
44PORCAR BUSQUETS, JOANMTR MUNIÓ EXCTA. MATADEPERA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:27:36,0002022-06-04 12:15:03,200
42MARCO GIL, SERGISNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:26:00,0002022-06-04 12:12:47,200
82FRANCO FARRE, MARCSNR MCLUB EXCTA. MADTEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:21:53,0002022-06-04 12:10:17,200
65CAPDEVILA ARP, GERARDSNR MCARGOL TREU BANYES2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:21:02,0002022-06-04 12:09:11,200
14CARCOLE SANS, XAVIVET MCLUB EXCTA. MADTEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:25:01,0002022-06-04 12:09:00,200
61BUENO NADAL, JUDITHSUB-23 FCLUB ESQUÍ BERGUEDÀ2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:16:27,0002022-06-04 12:08:58,200
84PALLARES ALBANELL, BERTASNR F2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:12:29,0002022-06-04 12:08:09,200
80GARCIA PEREZ, ISAACSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:22:24,0002022-06-04 12:07:59,200
74ORGUE BALCELLS, JAUMEMTR MESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:22:20,0002022-06-04 12:06:21,200
19CAMARA PERALES, TONISNR MCLUB EXCTA. MADTEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:23:09,0002022-06-04 12:05:30,200
73TICO GIL, MARCSNR MCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:22:55,0002022-06-04 12:04:57,200
58VIVES FONT, ROGERSNR MC.F. LA GRANADA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:22:21,0002022-06-04 12:04:13,200
20HUGUET PEREZ, ANNASNR FCLUB EXCTA. MADTEAM2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:14:35,0002022-06-04 12:03:26,200
37REBELLON TORRA, ALEJANDROSNR MCLUB ATLÈTIC BORGES2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:19:47,0002022-06-04 12:02:23,200
88PEREZ GUTIERREZ, SANTISNR MUNIÓ EXCTA. MATADEPERA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:20:57,0002022-06-04 12:01:58,200
33SERRA PARAREDA, JORDISNR MCLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:18:01,0002022-06-04 11:59:38,200
22PERUGA PEROY, MIQUELSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:15:14,0002022-06-04 11:58:46,200
41GARCIA ENGUIDANOS, VICENTESNR MSOMOS CABRAS C.D2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:12:54,0002022-06-04 11:58:23,200
90PLA PERRAMON, PEREVET MPUNK TRAIL SALELLES2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:17:55,0002022-06-04 11:58:23,200
93MARIN VALENZUELA, TONIMTR MASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:17:50,0002022-06-04 11:58:23,200
11FERNANDEZ RECIO, FRANCESCMTR MCALZADOS DÍAZ LÓPEZ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:14:40,0002022-06-04 11:57:41,200
79SALADIE OLIVE, CARLESMTR MCLUB EXCTA. MADTEAM2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:14:15,0002022-06-04 11:55:42,200
23SOTO MASCARILLA, JORDISNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:15:26,0002022-06-04 11:54:28,200
91GRAS VIVES, JOSEPMTR MASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:14:05,0002022-06-04 11:53:35,200
17PICON MANYOSA, ADAMVET MAT CERDANYOLA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:15:37,0002022-06-04 11:52:42,200
16VENTURA PASTOR, SALVADORMTR MASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL (SE)2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:12:52,0002022-06-04 11:52:02,200
102KOSEK , STEPANSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:12:29,0002022-06-04 11:51:23,200
59ROSICH LLORACH, JOANSNR MCLUB EXCTA. UECANOIA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:13:41,0002022-06-04 11:50:16,200
15MONMANY BADIA, NURIASNR FASS.ESP. PALLARS (SE)2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:05:32,0002022-06-04 11:49:51,200
63RUIZ CHANA, ANDREASNR FWILD WOMEN TEAM2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:03:43,0002022-06-04 11:48:28,200
47PATIÑO UBIA, DAVIDVET MCLUB EXCTA. UECANOIA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:31,0002022-06-04 11:46:28,200
78PONS ESQUIUS, VALENTIVET MCLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:54,0002022-06-04 11:45:43,200
86CARDENAS CAÑADAS, RAULSNR MASS.ESP. PALLARS (SE)2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:05,0002022-06-04 11:44:33,200
36PEREZ TORRES, JOSE LUISMTR MSTARGARDT GO!2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:12,0002022-06-04 11:44:05,200
31HILL MOLINA, SILVIASNR FSÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:01:53,0002022-06-04 11:44:05,200
92TREMOUILLE , MICHELMTR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:33,0002022-06-04 11:43:39,200
38AZCONA FRANQUESA, BERNATSNR MAEU TARREGA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:07:27,0002022-06-04 11:43:23,200
54TORNE ENRICH, PAUSUB-23 MBLUE MOTORS GEO2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:08:23,0002022-06-04 11:43:23,200
67CASELLAS CUNILL, MIREIASNR FRARUNNING2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 11:01:00,0002022-06-04 11:42:33,200
50GAY TELLO, DAVIDVET MESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:07:53,0002022-06-04 11:41:58,200
71BOTINES PUERTAS, AMATSNR MAGRUP. EXCTA. CATALUNYA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:06:23,0002022-06-04 11:41:33,200
94NOGUERO PLANAS, VINYETVET FC.E.DEPORUNNERS2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:59:15,0002022-06-04 11:41:23,200
24ARMADAS SABATE, TXIAVET M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:07:24,0002022-06-04 11:39:21,200
13SISCART SERRA, AINASNR FGRIFONE TEAM2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:58:55,0002022-06-04 11:39:03,200
97ESPINOS RIGOL, LLUIS ALBERTSNR MOMM TRAINING2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:06:08,0002022-06-04 11:37:49,200
66SUBIRANA DALMAU, FABIASNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:03:20,0002022-06-04 11:35:50,200
60GELONCH AZNAR, ADRIASUB-23 MCLUB EXCTA. PRIORAT2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:02:45,0002022-06-04 11:35:35,200
100BENAIGES MARGALEF, JOSEPSNR MTR CABRAFEIXET2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:02:33,0002022-06-04 11:35:13,200
87RIBA BURDO, JOANSNR MCLUB EXCTA. BANDOLERS S. FELIU SASSERRA2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:03:18,0002022-06-04 11:35:07,200
81RIBES LLADOS, DAVIDSNR MLOKAL 232022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:04:21,0002022-06-04 11:33:50,200
96TRASERRA PUJOL, MARCSNR MSPHERE PRO-NON STOP.CAT2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:02:00,0002022-06-04 11:33:05,200
98BACARDIT TUDELA, NILSNR MCOS360MONTANYÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:02:12,0002022-06-04 11:32:51,200
48ETXEBERRIA LARRAZA, ANARTZVET MIDIAZABAL K. E.2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:01:38,0002022-06-04 11:31:31,200
32JORBA MORROS, OSCARSNR MCLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:01:00,0002022-06-04 11:31:30,200
64VILA TURA, LAURASNR F9H SPORTS2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:57:29,0002022-06-04 11:31:28,200
72PALAU ABELLO, MARCELSNR M2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:00:14,0002022-06-04 11:31:01,200
49CASTELLSAGUE BONADA, ONASNR FCOS360-MONTANYÀ - UNIÓ EXCTA. VIC2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:54:46,0002022-06-04 11:30:41,200
85GASA BIRBE, MARCSNR MCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:00:14,0002022-06-04 11:30:02,200
25CABRERA MONTAÑA, GUILLEMSNR MASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 11:00:14,0002022-06-04 11:29:53,200
62PUJOL VALENCIA, ANNASNR F9HSPORTS2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:51:39,0012022-06-04 11:26:13,200
83LLAGOSTERA MAGRANS, MARTASNR FGRUP EXCTA. OLIANA2022-06-04 10:00:43,2002022-06-04 10:51:39,0002022-06-04 11:25:55,200
89BEUNZA IRAIZOZ, MIKELVET MTXURREGI2022-06-04 10:16:45,0702022-06-04 10:56:54,0002022-06-04 11:24:47,200