Milla Vertical d’Àreu 2022

PODIUMS LIST

General Male

Place Number Bib First Name Town Club Time
189MIKEL BEUNZA IRAIZOZAlkotzTXURREGI01:08:03
225GUILLEM CABRERA MONTAÑAGironellaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:13:09
385MARC GASA BIRBELa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR01:13:18

General Female

Place Number Bib First Name Town Club Time
183MARTA LLAGOSTERA MAGRANSCollbatóGRUP EXCTA. OLIANA01:25:12
262ANNA PUJOL VALENCIASanta Eugènia de Berga9HSPORTS01:25:30
349ONA CASTELLSAGUE BONADARibes de FreserCOS360-MONTANYÀ - UNIÓ EXCTA. VIC01:29:58

Category Màster M

Place Number Bib First Name Town Club Time
192MICHEL TREMOUILLE Montauban01:26:55
236JOSE LUIS PEREZ TORRESGuissonaSTARGARDT GO!01:27:21
316SALVADOR VENTURA PASTORAlióASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL (SE)01:35:18

Category Màster F

Place Number Bib First Name Town Club Time
146BELEN AZNAR BARRERAFalsetCLUB EXCTA. PRIORAT02:37:55
240MARGA SANTIN COTSant Llorenç SavallCLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ02:52:05

Category Veterà M

Place Number Bib First Name Town Club Time
189MIKEL BEUNZA IRAIZOZAlkotzTXURREGI01:08:03
248ANARTZ ETXEBERRIA LARRAZAIdiazabalIDIAZABAL K. E.01:14:47
324TXIA ARMADAS SABATEBarcelona01:22:37

Category Veterà F

Place Number Bib First Name Town Club Time
194VINYET NOGUERO PLANASSitgesC.E.DEPORUNNERS01:40:40

Category Sènior M

Place Number Bib First Name Town Club Time
125GUILLEM CABRERA MONTAÑAGironellaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:13:09
285MARC GASA BIRBELa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR01:13:18
372MARCEL PALAU ABELLOBarcelona01:14:17

Category Sènior F

Place Number Bib First Name Town Club Time
183MARTA LLAGOSTERA MAGRANSCollbatóGRUP EXCTA. OLIANA01:25:12
262ANNA PUJOL VALENCIASanta Eugènia de Berga9HSPORTS01:25:30
349ONA CASTELLSAGUE BONADARibes de FreserCOS360-MONTANYÀ - UNIÓ EXCTA. VIC01:29:58

Category Sub-23 M

Place Number Bib First Name Town Club Time
160ADRIA GELONCH AZNARFalsetCLUB EXCTA. PRIORAT01:18:51
254PAU TORNE ENRICHBell-lloc d'UrgellBLUE MOTORS GEO01:26:39

Category Sub-23 F

Place Number Bib First Name Town Club Time
161JUDITH BUENO NADALAviàCLUB ESQUÍ BERGUEDÀ02:08:15

Category Júnior M

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category Júnior F

Place Number Bib First Name Town Club Time