Milla Vertical d’Àreu 2019

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
168FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:05:48
2102MARTI LAZARO CORDEROVicCLUB EXCTA. RIPOLL01:07:40
342JORDI BOLET ARAGONESBellver de CerdanyaC.E. CERDANYA PIRINEUS01:09:09

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103QUERALT RIBA HERNANDEZTerrassaCLUB EXCTA. RIPOLL01:25:40
282MARTA SERRET BELLALleidaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:35:20
399MARICRUZ ARAGON FALCESMurchanteCLUB MONTAÑA IBONCIECHO01:36:22

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
162ANTONIO DE ARRIBA CEJUDOEls Hostalets de BalenyàINVERSE TEAM-TRAIL01:32:00
281JOAN GELONCH BOSCHLleida01:41:20
370JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:48:07

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
191M. FRANCESCA TORTOSA TUAIsilESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU03:09:20

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
168FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:05:48
295JOSEP CUADRAT BESALa Seu d'UrgellASICS TEAM01:13:37
365JOAQUIN DURAN PRADASCànovesINVERSE TEAM-TRAIL01:17:32

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
199MARICRUZ ARAGON FALCESMurchanteCLUB MONTAÑA IBONCIECHO01:36:22
247NATALIA RODRIGUEZ MASSantpedorFARTLEK ESPORT01:39:00
356ANNA GUITERAS RIUPAIROTorellóESPORTIU TORELLÓ01:45:40

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1102MARTI LAZARO CORDEROVicCLUB EXCTA. RIPOLL01:07:40
242JORDI BOLET ARAGONESBellver de CerdanyaC.E. CERDANYA PIRINEUS01:09:09
372GERARD ESPAÑO ANICETOLles de CerdanyaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ01:11:24

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103QUERALT RIBA HERNANDEZTerrassaCLUB EXCTA. RIPOLL01:25:40
282MARTA SERRET BELLALleidaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:35:20
324ARCE FEIXAS MENDEZLes Planes d'HostolesBESCANÓ CORRE01:37:42

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
159JOAN TORNE ENRICHBell-lloc d'UrgellCLOS PONS THAI RUNNERS01:17:01
2114SERGI BRAU VILLAROSolsona01:25:10
358SERGI CONTRERAS BOLUDASidamonRUSTITS DEL PALLARS01:28:27

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
14CLAUDIA TREMPS PEREZOgassaASHI RUNNING01:46:40

Categoria Júnior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
193GERARD PALOMO VICENTELa Seu d'UrgellCEFUC01:20:32
2104ADRIA GELONCH AZNARFalsetCLUB EXCTA. PRIORAT01:21:32

Categoria Júnior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps