Milla Vertical dĺ└reu 2018

LISTAT DE PODIS

Generau Masculin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
17IU ESCOLA VILADRICH└reuINVERSE TEAM TRAIL01:05:25
22FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:05:43
31GERARD ESPAĐO ANICETOLles de CerdanyaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:08:09

Generau Femenin

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
179ANGELA CASTELLO NORIALleidaCLUB ESQU═ GIRONA01:24:08
284AIDA PINTO BIESCASBarcelonaCERDANYA SKIMO TEAM01:30:09
359MARTA SERRET BELLALleidaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:40:39

Categoria MÓster M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
117ERIC HANNEQUIN LespiteauLES GALOPINS DU CAGIRE01:31:11
243LLUIS FIGULS TORREBADELLAEstaronASS.ESP. PALLARS (AEP)01:33:11
371JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:34:00

Categoria MÓster F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
157ROSA SALAS RICARTBarcelonaCLUB EXCTA. DE GR└CIA02:02:03

Categoria VeterÓ M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
12FERRAN TEIXIDO MARTI-VENTOSAOrdinoECPCGR01:05:43
286XAVIER MONTPEAT ROSAUROLa Sentiu de SiˇCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER01:23:21
367TREMOUILLE MICHEL France01:25:08

Categoria VeterÓ F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
161KARMA CABANILLAS SANSLleidaASSOCIACIË ESPORTIVA P═BODY01:58:50
280MARIA DE LA O VAZQUEZ PAVOSortI CAN02:29:14

Categoria SŔnior M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
11GERARD ESPAĐO ANICETOLles de CerdanyaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:08:09
245PEP MONTSANT ESPIGOLArb˙ciesGRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE)01:11:11
390DAVID PRADES MONFORTVilafranca del CidMAESTRAZGO01:12:34

Categoria SŔnior F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
179ANGELA CASTELLO NORIALleidaCLUB ESQU═ GIRONA01:24:08
284AIDA PINTO BIESCASBarcelonaCERDANYA SKIMO TEAM01:30:09
359MARTA SERRET BELLALleidaC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:40:39

Categoria Sub-23 M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
17IU ESCOLA VILADRICH└reuINVERSE TEAM TRAIL01:05:25
222SERGI CONTRERAS BOLUDASidamon01:24:40

Categoria Sub-23 F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
152MARIA GIL OCAĐAL'Ametlla del VallŔsC.A. LES TORTUGUES01:42:50

Categoria J˙nior M

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps
148ADRIA GELONCH AZNARFalsetCLUB EXCTA. PRIORAT01:20:43

Categoria J˙nior F

L˛c Dorsau Nom Localitat Club Temps