Milla Vertical d'└reu 2017

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
143GERARD ESPAĐO ANICETOLles de CerdanyaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:07:56
25JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellCERDANYA SKIMO TEAM01:08:56
36SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSON╚S01:11:23

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1126LAURA CASTELLARNAU VILESEl Pont de SuertBLUE MOTORS PONTS01:41:28
224MARTA MORERA BLANCHLa Cellera de TerCELLERA MOUNTAIN RUNNERS01:42:40
385MARTA SERRET BELLALleidaKM0 PONENT01:43:50

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
138JOSEP SINFREU MAYAAndorraSOLDEU ESQU═ CLUB01:29:48
23JAUME ORGUE BALCELLSIgualadaESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)01:40:52
336ORIOL PONSA VIDALESEncampSEC01:41:53

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
130MONTSE ROSELL SOLASabadellCLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALL╚S01:56:43
294CARME MILLAN SOLABalaguerMARATONIANS DEL SEGRE01:59:40
390JOSEPA ESCOLA COLOME└reuCENTRE EXCTA. DE RUB═02:47:00

Categoria VeterÓ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
193TREMOUILLE MICHEL France01:25:18
242PERE MARSE VIDALVilanova i la Geltr˙CLUB EXCTA. UECANOIA01:32:05
341JORDI MARTI OLIVELLASant SadurnÝ d'AnoiaFIREHAWK01:33:47

Categoria VeterÓ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
114ALBA MARTINEZ GILTeiÓCLUB EXCTA. TEI└01:51:26
263SUSANA PALOMO CORONAEl BrucAEMDEKP01:57:42
387ELIZABETH LAGOS CORVALANEsterri d'└neu02:22:39

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
143GERARD ESPAĐO ANICETOLles de CerdanyaASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└01:07:56
21JORDI MARCO SAUQUETGerri de la SalTEAM SAORTE01:13:34
38PEP MONTSANT ESPIGOLArb˙ciesGRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE)01:15:35

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1126LAURA CASTELLARNAU VILESEl Pont de SuertBLUE MOTORS PONTS01:41:28
224MARTA MORERA BLANCHLa Cellera de TerCELLERA MOUNTAIN RUNNERS01:42:40
385MARTA SERRET BELLALleidaKM0 PONENT01:43:50

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
15JORDI ALIS SANCHEZLa Seu d'UrgellCERDANYA SKIMO TEAM01:08:56
26SERGI BRAU VILLAROSolsonaCENTRE EXCTA. SOLSON╚S01:11:23
351PAU MONTANE VIDALTÝrviaXPLANING TEAM01:19:01

Categoria Sub-23 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
149PAULA LOPEZ FORESSant Carles de la RÓpitaCLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA02:08:02

Categoria J˙nior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
19ADRIA DUARRI GUILAPalÓ de TorroellaBUFF PRO TEAM01:12:54
27IU ESCOLA VILADRICH└reuINVERSE TEAM TRAIL01:16:42
310GERARD BATET XAUSCapelladesAEMDEKP01:19:28

Categoria J˙nior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps