III Doble Milla Marina de Cambrils

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1210ROGER PASTOR ROBLESSabadellCLUB NATACIÓ SABADELL00:42:51
2239DAVID PUJOL ORIOLASant Martí SarrocaCLUB NATACIÓ VILAFRANCA00:44:06
3245NACHO GARCIA PEREZSitgesCLUB NATACIÓ SITGES00:45:35

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1202CLARA GABRIEL GOMEZCerdanyola del VallèsCLUB NATACIÓ SABADELL00:47:26
2201QUERALT VELASCO FERNANDEZTerrassaCLUB NATACIÓ CERVERA00:48:02
3224SOFIA DATSENKO GuissonaCLUB NATACIÓ CERVERA00:48:28

Categoria Màsters-2 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1226MARCOS NIETO MARTINEZSant Julià de Lòria00:47:53
2204JORDI BURGUEÑO BARROSOEl Prat de LlobregatCLUB NATACIÓ SANT ADRIÀ00:48:36
3240FERRAN ARCE SAEZSant Cugat del VallèsJUNIOR F.C.00:50:54

Categoria Màsters-2 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1229PAQUI SADURNI GUIRAOCabrera de MarCLUB ESPORTIU NATACIÓ CABRERA DE MAR01:09:43
2228OLGA ALVAREZ PINOTerrassaCLUB NATACIÓ TERRASSA01:12:24

Categoria Màsters-1 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1239DAVID PUJOL ORIOLASant Martí SarrocaCLUB NATACIÓ VILAFRANCA00:44:06
2245NACHO GARCIA PEREZSitgesCLUB NATACIÓ SITGES00:45:35
3257CHRISTIAN VELA RUIZBarcelona00:48:41

Categoria Màsters-1 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1212MARIA VICTORIA FONT FORTUNYEl MorellCAMBRILS CLUB NATACIÓ00:54:57
2216BLANCA SANROMA DALMAUTarragonaGASXSATANAS01:04:02
3241ANNA PADROS BLAZQUEZVilassar de MarPIRI CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR01:06:04

Categoria Absolut M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1214JOEL BERTRAN IZQUIERDOBarcelonaCLUB NATACIÓ L'HOSPITALET00:52:25
2238DANIEL GOMEZ FUSTEROSEl Prat de LlobregatCLUB NATACIÓ PRAT00:54:51
3251MARC TRESO MASCARELLTarragona01:01:50

Categoria Absolut F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1244ELENA PALAU BARRERAVilanova i la GeltrúCLUB NATACIÓ VILANOVA01:08:16

Categoria Joves M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1210ROGER PASTOR ROBLESSabadellCLUB NATACIÓ SABADELL00:42:51
2217DANIEL ATIENZA ROLDANComa-rugaCAMBRILS CLUB NATACIÓ00:46:34
3255SERGI COTS MIQUELMartorellCLUB NATACIÓ MARTORELL00:46:38

Categoria Joves F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1202CLARA GABRIEL GOMEZCerdanyola del VallèsCLUB NATACIÓ SABADELL00:47:26
2201QUERALT VELASCO FERNANDEZTerrassaCLUB NATACIÓ CERVERA00:48:02
3224SOFIA DATSENKO GuissonaCLUB NATACIÓ CERVERA00:48:28