VI Milla Marina de Cambrils

LISTAT DE PODIS

Generau Masculin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1432ROGER PASTOR ROBLESSabadellCLUB NATACI” SABADELL00:22:44
2493JORDI ROMEU VENDRELLVilafranca del PenedŤsCLUB NATACI” VILAFRANCA00:23:34
3533ALBERTO GALLARDO FLORESCornellŗ de LlobregatCLUB NATACI” ESPLUGUES00:23:38

Generau Femenin

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1488LUCIA GONZALEZ NUEZTarragonaCLUB NATACI” TARRACO00:26:03
2573ALEXANDRA MEJIA GALLEGOL'Hospitalet de l'InfantCLUB NATACI” TARRACO00:26:08
3482ANDREA SERLAVOS ESTOPALleidaCLUB NATACI” CERVERA00:27:14

Categoria Mŗsters-2 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1543RAFA GOMEZ VELEZSant Pere de RibesCLUB NATACI” L'HOSPITALET00:28:39
2509DAVID GRANADOS URBANOManresaNATS00:28:55
3466JOSEP MARIA CAMPILLO VALLMAJOReusCAMBRILS CLUB NATACI”00:30:30

Categoria Mŗsters-2 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1526MARTA GALBAS TURMOSant VicenÁ dels HortsCLUB NATACI” PRAT00:31:38
2490NURIA CAMPILLO VALLMAJOCabrera de MarCLUB ESPORTIU NATACI” CABRERA DE MAR00:33:06
3574JENNY NELSON Barcelona00:36:37

Categoria Mŗsters-1 M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1493JORDI ROMEU VENDRELLVilafranca del PenedŤsCLUB NATACI” VILAFRANCA00:23:34
2533ALBERTO GALLARDO FLORESCornellŗ de LlobregatCLUB NATACI” ESPLUGUES00:23:38
3410JOSE JAVIER MONTON CRUZTarragonaUNIVERSITAT ROVIRA I VIRGILI - C.N. TARRACO00:25:39

Categoria Mŗsters-1 F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1448GEMMA LEIRO TORRESCambrilsCAMBRILS CLUB NATACI”00:31:32
2535VANESA VELASCO NAVARROSalouCLUB NATACI” SALOU00:32:12
3404SILVIA DIEZ GUALL'AlbiolCLUB NATACI” TARRACO00:34:00

Categoria Absolut M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1418EDGAR FERNANDEZ MOLINEROViladecansCLUB NATACI” ESPLUGUES00:25:34
2419JAVIER NAVARRO GUILLENCervellůTRIATL” PALLEJņ00:25:37
3520BORJA ALVAREZ VIVASBarcelonaCLUB NATACI” VILANOVA00:26:41

Categoria Absolut F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1561NOEMI RODRIGUEZ RODRIGUEZVila-secaCLUB NATACI” VILA-SECA00:27:15
2416ALBA CERRILLO MARTINEZCornellŗ de LlobregatUNIVERSITAT DE BARCELONA - C.N. CORNELLņ00:28:22
3479NORA ARILLA RAFOLSBarcelonaUNIVERSITAT DE BARCELONA - C.N. BARCELONA00:28:43

Categoria Joves M

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1432ROGER PASTOR ROBLESSabadellCLUB NATACI” SABADELL00:22:44
2431JOAN MUSTE RAMIREZReusCLUB NATACI” REUS PLOMS00:23:40
3428BRUNO SALAS FERNANDEZCambrilsCAMBRILS CLUB NATACI”00:24:30

Categoria Joves F

LÚc Dorsau Nom Localitat Club Temps
1488LUCIA GONZALEZ NUEZTarragonaCLUB NATACI” TARRACO00:26:03
2573ALEXANDRA MEJIA GALLEGOL'Hospitalet de l'InfantCLUB NATACI” TARRACO00:26:08
3482ANDREA SERLAVOS ESTOPALleidaCLUB NATACI” CERVERA00:27:14