V Milla Marina de Cambrils

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
116POL ROCH TINTORESitgesCLUB NATACIĶ SITGES00:24:41
220RICARD PUJOL BELMONTEBlanes00:24:47
323DANIEL PONCE JIMENEZBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI00:24:48

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1115AINHOA BENAVENTE LOPEZTārregaCLUB NATACIĶ CERVERA00:27:45
2549MARTA ROS BORRELLTarragonaCLUB NATACIĶ TARRACO00:28:49
3446MIREIA CASTRO GUIJARROCambrilsCAMBRILS CLUB NATACIĶ00:29:05

Categoria Māsters-2 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1106JOAN CARLES ADELL LLOSASReusCAMBRILS CLUB NATACIĶ00:27:53
228FERRAN ARCE SAEZSant Cugat del VallčsJUNIOR F.C.00:28:40
3561DAVID LEBRANCHU GONZALEZSitgesCLUB NATACIĶ SANT ADRIĀ00:31:22

Categoria Māsters-2 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
129JOANA MARTINEZ CARRIONSabadellCLUB NATACIĶ SABADELL00:37:59
2459OLGA ALVAREZ PINOTerrassaCLUB NATACIĶ TERRASSA00:38:55
3545MERCE LLURBA COGULReus00:40:27

Categoria Māsters-1 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1108MARIO GUILLEN MARTINEZTerrassaCLUB NATACIĶ TERRASSA00:25:03
212NEMO REMESAR AGUILARBarcelonaC.N. ATLČTIC BARCELONETA00:26:47
3420JOSE JAVIER MONTON CRUZTarragonaUNIVERSITAT ROVIRA I VIRGILI00:27:28

Categoria Māsters-1 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1513MERCE TELLA CORNELLASidamon00:30:37
2483VANESA VELASCO NAVARROSalouCLUB NATACIĶ SALOU00:31:37
3565ALMUDENA MARCOS GRAUAgramuntSTARGARDT GO!00:34:20

Categoria Absolut M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
120RICARD PUJOL BELMONTEBlanes00:24:47
223DANIEL PONCE JIMENEZBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI00:24:48
322SERGIO TORRES SERRANOMollet del VallčsCLUB NATACIĶ GRANOLLERS00:24:58

Categoria Absolut F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1115AINHOA BENAVENTE LOPEZTārregaCLUB NATACIĶ CERVERA00:27:45
219ALBA CERRILLO MARTINEZCornellā de LlobregatUB - CLUB NATACIĶ CORNELLĀ00:29:06
313BLANCA CARTANYA GUTIERREZVallsCAMBRILS CLUB NATACIĶ00:29:12

Categoria Joves M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
116POL ROCH TINTORESitgesCLUB NATACIĶ SITGES00:24:41
2105ROGER PASTOR ROBLESSabadellCLUB NATACIĶ SABADELL00:26:48
310POL ROCA PENASerōsCLUB NATACIĶ LLEIDA00:27:18

Categoria Joves F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1549MARTA ROS BORRELLTarragonaCLUB NATACIĶ TARRACO00:28:49
2446MIREIA CASTRO GUIJARROCambrilsCAMBRILS CLUB NATACIĶ00:29:05
3566NATALIA BAŅO GONZALEZTerrassaUB - CLUB NATACIĶ TERRASSA00:29:08