VIII Milla Popular d’Agramunt

LLISTAT DE PODIS

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
137PEDRO GIMENEZ SANCHEZVilafranca del PenedèsJUDO VILAFRANCA00:05:40
24JORDI GARCIA BOSCHCollbató00:06:06
363MANEL LLORENS ROIGAgramuntSTARGARDT GO!00:06:17

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11ANGELICA DAMOC DANCALleidaROMANIA00:06:49
216MIHAELA ISTOC Torrefarrera00:07:22
331ANNA VILADRICH HUGUETAgramuntSTARGARDT GO!00:07:58

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
169MARC ARANDA MINGUELLALes Borges BlanquesA.A. XAFATOLLS00:05:26
28RAFA ESTEO TORRENTPalafolls00:05:43
32JOSEP PONT MORROSIgualadaORO DI NAPOLI00:05:52

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
144IRINA BELMONTE MOLINASant Boi de LlobregatLLEIDA U.A.00:07:00
215MONTSE SALA GARRIGALleidaESCATXICS00:07:18
329SILVIA FERNANDEZ TARRAGONAAgramuntSTARGARDT GO!00:07:49

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
114ROGER SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:05:38
222TON ZAMBRANO REGADAOliana00:06:40

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
123AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:41
224ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:45
354MIRIAM PEREZ VIDALLinyolaJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:56

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
133PAU VILANOVA LOPEZAgramuntESCATXICS00:06:09
241ARNAU JOU GARDENYESPontsESCATXICS00:06:24
348GENIS GIMBERT PEDROLAgramuntESCATXICS00:06:55

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
164LAURA ARQUE GIRIBETBellpuigJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:07:23

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
140POL CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:05:03
227QUIM PELLICER TORRESCASANAAgramuntESCATXICS00:05:32
342POL JOU GARDENYESPontsESCATXICS00:05:40

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
125NURIA ARGELICH BERNAUSAgramuntESCATXICS00:05:15
262AINA ARQUE GIRIBETBellpuigJOVENTUT ATLÈTICA D'ARBECA00:05:22
312ARES PIÑOL VILALTAAlpicatLLEIDA U.A.00:05:25

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
156ROGER RIBES NADALAgramuntESCOLA MACIÀ COMPANYS00:04:26
253ENRIC SERRA SANCHEZAgramuntESCATXICS00:04:28

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
16MARINA GARCIA IBAÑEZCollbatóCLUB ATLETISME COLLBATÓ00:04:14
230MARINA BALAGUERO QUEROLAgramuntESCATXICS00:04:15
328ANNA PELLICER TORRESCASANAAgramuntESCATXICS00:04:16

Categoria Pre-Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
146OT SERRA FIGUERAAgramuntESCATXICS00:02:35
257MARTI RIBES NADALAgramuntESCOLA MACIÀ COMPANYS00:02:38
335PEP VILANOVA LOPEZAgramuntESCATXICS00:02:46

Categoria Pre-Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
139ONA CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:02:46
260ARAN BONILLO PUEBLAAgramuntCENTRE EXCORSIONISTA D'ARAN00:02:55
336CLAUDIA PEREZ RUBINATAgramuntESCATXICS00:02:55