Pedala per la Marató - Memorial Xavi Tondo - circuit 24km

    

PODIUMS LIST

Circuit Bicicleta elèctrica

General Male

Place Number Bib First Name Town Club Time
1301XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsCLUB CICLISTA BIKE TOLRÀ00:58:29
2373LLUIS BRIANSO ESCOFETTarragonaOPEN NATURA00:59:28
3316ANTONIO RABASCALL GUASCHTarragonaEL BUJE01:00:18

General Female

Place Number Bib First Name Town Club Time
1332ANNA AMOROS SOBREPEREBarberà de la ConcaA.E.BARBERÀ DE LA CONCA MOU-TE!!!01:32:25
2444MONTSERRAT CASADO GOMISReusCASADÓ TEAM01:34:01
3498M. DOLORS VENDRELL PRATSL'Espluga de Francolí01:38:59

Category Bici elèctrica Homes

Place Number Bib First Name Town Club Time
1301XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsCLUB CICLISTA BIKE TOLRÀ00:58:29
2373LLUIS BRIANSO ESCOFETTarragonaOPEN NATURA00:59:28
3316ANTONIO RABASCALL GUASCHTarragonaEL BUJE01:00:18

Category Bici elèctrica Dones

Place Number Bib First Name Town Club Time
1332ANNA AMOROS SOBREPEREBarberà de la ConcaA.E.BARBERÀ DE LA CONCA MOU-TE!!!01:32:25
2444MONTSERRAT CASADO GOMISReusCASADÓ TEAM01:34:01
3498M. DOLORS VENDRELL PRATSL'Espluga de Francolí01:38:59

Category Majors 44

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category Dones

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category De 30 a 44 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category De 10 a 14 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category De 15 a 29 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category De 10 a 14 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time

Circuit Bicicleta mecànica

General Male

Place Number Bib First Name Town Club Time
1511ROBERT NICOLAE CONSTANTINTarragonaTEAM TEKNIBIKE01:01:41
2310OSCAR RUIZ MELEROLa Pobla de MontornèsMARBOX TEAM01:02:40
3514JORDI PONT RODRIGUEZTarragonaBIKETRIAL TORREDEMBARRA01:02:59

General Female

Place Number Bib First Name Town Club Time
1484LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampC.C. BIKE RACE REUS01:14:58
2358CHRISTELLE TROCAZ SEBERINAlforjaMAXI BIKE01:19:06
3470CLAUDIA MONTERO CAELLESMontbrió del CampCLUB BTT MONTBIKE01:21:36

Category Bici elèctrica Homes

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category Bici elèctrica Dones

Place Number Bib First Name Town Club Time

Category Majors 44

Place Number Bib First Name Town Club Time
1310OSCAR RUIZ MELEROLa Pobla de MontornèsMARBOX TEAM01:02:40
2385ANDREU NAVAS AMENOSEls PallaresosOPEN NATURA01:04:39
3467CARLOS GUTIERREZ AGUILARValls01:04:53

Category Dones

Place Number Bib First Name Town Club Time
1484LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampC.C. BIKE RACE REUS01:14:58
2358CHRISTELLE TROCAZ SEBERINAlforjaMAXI BIKE01:19:06
3335ABRIL CANTON GUZMANAltafullaTEAM TEKNIBIKE01:28:40

Category De 30 a 44 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time
1514JORDI PONT RODRIGUEZTarragonaBIKETRIAL TORREDEMBARRA01:02:59
2645SERGIO MUÑOZ ROCAMontblanc01:03:01
3512RAMON GUINJOAN GUILLEMATLa Selva del CampC.C. BIKE RACE REUS01:03:23

Category De 10 a 14 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time
1470CLAUDIA MONTERO CAELLESMontbrió del CampCLUB BTT MONTBIKE01:21:36
2446JULIA VILANOVA CLAVAGUERAReusASSOCIACIÓ CICLISTA VILASECA01:21:44
3343AINA REIG BOSCHVilallonga del CampCA FERREROT VILALLONGA DEL CAMP02:29:40

Category De 15 a 29 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time
1511ROBERT NICOLAE CONSTANTINTarragonaTEAM TEKNIBIKE01:01:41
2504PAU OLIVE MIROBarberà de la ConcaC.C. CORNUDELLA DE MONTSANT01:04:29
3366MANUEL ILIES POMPEIVilaverdBTT MONTBLANC01:06:04

Category De 10 a 14 anys

Place Number Bib First Name Town Club Time
1509MARC ROS VILLARAlmosterCAMBRILS ESQUIROL01:13:06
2372ARNAU MORERA GALOFREVallmollBTT VALLS I ALT CAMP01:16:05
3407OM JOVE CULLEREValls01:23:05