6a Marxa-Trail Les Peülles 34

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11210TONI D. FARRE SEGUESSortBARRET DE PALLA02:56:49
21195JAUME FARRENY REYESGerbESPORTS MONTSEC EQUIP03:05:58
31183ALBERT BERGADA ALBURQUERQUELa Sentiu de SióESPORTS MONTSEC EQUIP03:12:16

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11214MARTA RIBA CARLOSLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR03:15:02
21151ANNA INGLA PUIGTudela de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE04:00:43
31171OLGA NAVARRO CAVALLETivissaCENTRE EXCTA. DE BALAGUER04:07:15

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11197MARIO GUIU SANZRossellóSAFA LLEIDA03:30:34
21133JAIME CASTRO MACIACorbera de Llobregat03:40:43
31161JOAN RIBES ESTRADAAlcarràsMAIPAREM ALCARRÀS03:43:44

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11188DEIDY AYNETO VIDALLleidaEKKE TRAIL RUNNING04:50:06
21194ESTER CORTES ALONSOLleidaEKKE TRAIL RUNNING04:59:50
31080PILAR MURILLO TOMASAlguaireCORREDORS ALGUAIRE06:43:56

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11183ALBERT BERGADA ALBURQUERQUELa Sentiu de SióESPORTS MONTSEC EQUIP03:12:16
21118MIQUEL MATEU FONTOVABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER03:17:44
31213GILBERT CHACON ALBATrempTREMP RUNNERS03:18:11

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11214MARTA RIBA CARLOSLa Pobleta de BellveíCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR03:15:02
21175RAQUEL TORROBELLA FERRERLleidaEKKE TRAIL RUNNING04:23:56
31187LOU MUNTANYOLA VARGASLleidaEKKE TRAIL RUNNING04:36:25

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11210TONI D. FARRE SEGUESSortBARRET DE PALLA02:56:49
21195JAUME FARRENY REYESGerbESPORTS MONTSEC EQUIP03:05:58
31114DANI QUEROL DUARTBalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER03:17:51

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11151ANNA INGLA PUIGTudela de SegreC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE04:00:43
21171OLGA NAVARRO CAVALLETivissaCENTRE EXCTA. DE BALAGUER04:07:15
31212SANDRA RIBA EXPOSITOTalarnTREMP RUNNERS04:27:14

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11207ARNAU FITE CLUETVall-llebreraC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE04:32:03
21173BIEL SOLER BERLes AvellanesARRECULA04:35:54
31143ARNAU JOU GARDENYESPontsBLUE MOTORS NEOLITH04:47:10

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11139EMMA PARRAMONA PARISIAlbesaGRUP EXCTA. ALBESA05:37:20