L’Encamada 2019 - Lliga escolar de curses de muntanya

LLISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
135OLEG SUBIRA VILLAVERDELa Torre de CapdellaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR566.67
2129GENIS ESCOLA FISSValència d'ÀneuSES MORELLÓ550.00

Categoria Infantil M

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
1101MARTI COSTA YLLAFolguerolesCLUB ATLÈTIC VIC600.00
2132SASCHA ESCOLA FISSValència d'ÀneuCLUB EXCTA. VALLFERRERA569.04
322ORIOL RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ518.10

Categoria Aleví M

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
1114ROC LLADOS LOZANOLlavorsíZER ALT PALLARS SOBIRÀ600.00
217GUILLEM VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR569.39
3144LEONARDO GABRIEL DRAGOMIR DINUSort568.60

Categoria Benjamí M

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
11KHALID JAADAR KHATRAOUILa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR600.00
287GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS582.17
34LLUC PASCUAL GASABetrenCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR557.64

Categoria Prebenjamí M

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
150OT MESTRE CARBOEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA593.75
224URIEL BRINGUERET BERNACHOLa Pobla de SegurESCOLA RAIERS582.31
3328BORJA SABOYA VALVERDEEsterri d'Àneu534.42

Categoria Cadet F

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
121MAR RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ600.00
2195MONICA FAURAT FONTPerameaINSTITUT HUG ROGER III466.67

Categoria Infantil F

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
13AINA GARRETA FARRUSLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR600.00
260ALEXIA ESCUDERO RIBOAraósSES MORELLÓ571.42
3227JANA FAURAT PUJALSant Julià de LòriaCLUB ESPORTIU SANT JULIA DE LÒRIA514.29

Categoria Aleví F

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
1175CLAUDIA LLESUY ISANTAIsonaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR600.00
22JULIA ROY CABALLEROLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR580.91
314MARIONA FLORES ENJAIMELa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR540.39

Categoria Benjamí F

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
1315RABAB OUZEMMOU IKHLEFTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR600.00
251MARIONA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA582.86
3118ABRIL VILANOVA FEIXALa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR551.36

Categoria Prebenjamí F

Lloc Núm. Inscripció Nom Població Club Punts Totals
152JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA595.24
272JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA591.67
325IRENE TINTORE DURROTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR569.65