La Cabanera 2019 - 23,6km

SEGUIMENT DE LA CURSA

      Hora Sortida:  2019-07-13 08:02:34,370

Total Participants:  25              Arribats:  25              Pendents Arribar:  0

 
La informació s'actualitza automàticament a mesura que es registra el pas dels participants
Dorsal Nom Categoria Club Pont dels Obacs La Torre de Capdella Hora Arribada
13SIRVAN JIMENEZ, CARLESHomesKOA CENTER2019-07-13 10:18:54,4702019-07-13 11:48:17,7362019-07-13 13:36:09,810
12BOCHACA SABARICH, FERRANHomesKOA CENTER2019-07-13 10:19:01,3602019-07-13 11:48:11,9122019-07-13 13:36:09,370
10IRIZAR BORAO, MIKELHomesKOA CENTER2019-07-13 10:19:08,3202019-07-13 11:48:06,4752019-07-13 13:36:08,800
9CUBERO ALCALDE, CRISTINADonesKOA CENTER2019-07-13 10:19:05,1902019-07-13 11:47:57,8222019-07-13 13:36:08,050
6PASCUAL MARTI, ANTONIHomes2019-07-13 09:39:32,2902019-07-13 10:39:52,2162019-07-13 12:02:38,300
28TRELL PLAZA, CARLOTADonesCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR2019-07-13 09:50:17,5402019-07-13 10:53:39,6072019-07-13 12:00:23,110
15VILLAGRASA PIE, TOMASHomesCENTRE EXCTA. DE BALAGUER2019-07-13 09:47:46,1102019-07-13 10:51:02,6882019-07-13 11:58:30,620
23VILARDELL PEREZ, ALBERTHomesCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO2019-07-13 09:46:56,5502019-07-13 10:46:03,7272019-07-13 11:52:13,460
8PONS SOLER, FRANCESCHomes2019-07-13 09:39:33,7702019-07-13 10:39:29,4302019-07-13 11:41:22,200
2TIRVIO PORTUS, JORDIHomesCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR2019-07-13 09:39:38,5602019-07-13 10:37:31,4132019-07-13 11:39:27,370
19BADIA BOHER, JAUME ADRIAHomesTREMP RUNNERS2019-07-13 09:31:56,7302019-07-13 10:23:09,8452019-07-13 11:23:05,440
25PALLAS CARRERA, JOSEPHomesCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR2019-07-13 09:31:01,3902019-07-13 10:22:12,2792019-07-13 11:15:28,860
7GUIVERNAU HUGUET, ROSA AITANADonesCLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR2019-07-13 09:31:05,4902019-07-13 10:21:40,0722019-07-13 11:12:14,080
1VEGA CAMPS, PEPHomesKMS XL LUPUS-TUGA2019-07-13 09:28:39,2902019-07-13 10:16:58,0982019-07-13 11:09:09,580
24SEGU AUBARELL, JORDIHomesTOT DISTREU TEAM2019-07-13 09:23:07,9702019-07-13 10:11:37,9262019-07-13 11:00:52,730
3MORA PUYAL, ROGERHomes2019-07-13 09:23:16,3102019-07-13 10:11:27,5832019-07-13 11:00:50,490
22JUANGRAN MONSO, PEPEHomesSENTEBÉ GYM2019-07-13 09:27:48,6002019-07-13 10:13:05,6662019-07-13 11:00:45,540
16ALEGRET GORDO, ANTONIHomesSENTEBE2019-07-13 09:27:50,0502019-07-13 10:12:41,4192019-07-13 11:00:44,560
27CABRE ROCA, JORDIHomesA.E. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS2019-07-13 09:20:28,7802019-07-13 10:06:33,6252019-07-13 10:52:44,780
21GALLEGO GRAU, TONIHomesPRATS TEAM2019-07-13 09:15:30,6402019-07-13 09:59:04,3372019-07-13 10:44:47,400
30AJA DELGADO, ANDONIHomes2019-07-13 09:15:32,7702019-07-13 09:57:13,7152019-07-13 10:43:01,590
26BOLIART ROMERO, NICHomesA.E. LO BUNKER2019-07-13 09:14:27,8302019-07-13 09:55:47,8312019-07-13 10:36:12,230
20ALET ALIS, XAVIHomesPA D'OR EL FORN D'ORGANYÀ2019-07-13 09:07:44,8902019-07-13 09:47:51,6442019-07-13 10:26:04,090
14VIDAL GARCIA, JORDIHomesCEM BORGES TRAIL2019-07-13 09:05:48,9802019-07-13 09:44:26,1222019-07-13 10:25:08,980
29FARRE SEGUES, TONI D.Homes2019-07-13 09:10:22,7002019-07-13 09:47:43,7192019-07-13 10:23:57,250