XI Hivernal BTT Cervera 2019

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Popular

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1137TONI GOMEZ-ALVAREZ NUÑOMolins de ReiONE TO ONE01:07:28
2208JAVIER MESEGUER MAÑAReusDOLOMITI BIKE STORE01:08:33
3430JOSEP MIRO MASSOTLleidaCYCLE BOX CREW01:08:55

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1695MAGDA PARADELL VILASECACalafPENYA CICLISTA CAMBRILS01:42:21
2181MARTA PEROTES BELMONTEAndorra la Vella01:46:42
3488DUNIA BONJOCH FARRECervera01:47:23

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1237XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallèsCLUB CICLISTA BIKE TOLRÀ01:11:00
2408ERNEST MASSOT CASTELLOLleidaSICORIS01:11:40
3174FIDEL FLORENSA PIJUANAlmenarCLUB NATACIÓ ALMENAR01:12:31

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1181MARTA PEROTES BELMONTEAndorra la Vella01:46:42
2615LAIA PUIG CASULLERASCervera01:53:12
3326JOANA GIRO RIBAUMiralcampCLUB ESP. BTT MIRALCAMP02:10:35

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1137TONI GOMEZ-ALVAREZ NUÑOMolins de ReiONE TO ONE01:07:28
2208JAVIER MESEGUER MAÑAReusDOLOMITI BIKE STORE01:08:33
3430JOSEP MIRO MASSOTLleidaCYCLE BOX CREW01:08:55

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1695MAGDA PARADELL VILASECACalafPENYA CICLISTA CAMBRILS01:42:21
2488DUNIA BONJOCH FARRECervera01:47:23
3509ALBA PEREZ GARCIACerveraCLUB TRIATLÓ CERVERA01:52:44

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1636MIQUEL CANAL ARGERICHPonts01:20:34
2675ALEX TORREGASSA ALZATEPonts01:20:40
3382DIDAC GARRAVE ORTIZCervera01:24:56

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1158JULIA FIGUEROLA LORENZANACervera01:48:29

Circuit Estrella

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103MATEU FIGUEROLA IBARSCerveraPALLARÈS - IXCOR01:47:39
293MARC MARQUEZ ALENTACerveraC-BIKES CERVERA01:48:09
3584JOAN COROMINA SUYANTICerveraCORVI01:50:27

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11NURIA GARCIA FARRECerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:24:36
2318IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:32:41
3531ROSA ESPACHS OLIVERALleidaSICORIS02:33:18

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1649PEP CARRERA CANIEGOTerrassa02:00:09
2729JOSE ANTONIO MALLEN ROMEROSanta Margarida de Montbui73/TEM/IXCOR02:02:45
3386RAMON GABERNET LLORENSGualterTRACK TEAM02:07:53

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11NURIA GARCIA FARRECerveraPENYA CICLISTA CERVERA02:24:36
2531ROSA ESPACHS OLIVERALleidaSICORIS02:33:18
3172ANA BELEN MORENO RELAÑOMollerussaTRACK TEAM / C.C. BELLPUIG02:41:51

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1103MATEU FIGUEROLA IBARSCerveraPALLARÈS - IXCOR01:47:39
293MARC MARQUEZ ALENTACerveraC-BIKES CERVERA01:48:09
3584JOAN COROMINA SUYANTICerveraCORVI01:50:27

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1318IRENE BADIA CASTELLSBalaguerCLUB CICLISTA BALAGUER02:32:41
2358ELISABET DOMENECH MARCEIgualada02:38:35
3268VERONICA VAZQUEZ FERNANDEZSant Pere i Sant PauCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO02:41:38

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1255XAVIER BALAGUE SOLSONASanaüjaSALTARROCS DE SANAÜJA01:54:19
2423MARC MIRO PEIROPuigverd de LleidaTRACK TEAM02:01:00
3345MIQUEL MOIX TAIXASanta Coloma de QueraltBTT QUERALT02:13:09

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1106ARES PIQUE JOVERCerveraBTT CERVERA03:51:29
2157LAURA FIGUEROLA LORENZANACerveraBTT CERVERA03:51:33

Circuit Xtrem

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1744GUILLEM MUÑOZ CUBELESSant Fruitós de BagesTOMAS BELLES02:39:35
210ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaESTEVE-SUNN02:39:38
3732JOSEP RAMON MONTANER SOLACalafPALLARÈS - IXCOR02:42:02

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
182JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:12:51
2482MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualadaPALLARÈS - IXCOR03:31:09
3189ANNA ELVIRA VILCHEZAndorra la VellaNO LIMITS CLUB04:05:39

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1744GUILLEM MUÑOZ CUBELESSant Fruitós de BagesTOMAS BELLES02:39:35
210ROGER ARGELAGUER MARTINEZManresaESTEVE-SUNN02:39:38
3741MOISES LOPEZ LOPEZBarcelonaC.C. PALLEJÀ - BIKE LAB PALLEJÀ02:43:52

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1732JOSEP RAMON MONTANER SOLACalafPALLARÈS - IXCOR02:42:02
2756TONI DIAZ LOPEZSant Joan de VilatorradaFASOLBIKES02:42:08
3712LLUIS NAVARRO PEREZPieraAFANIP CICLING02:43:00

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
182JANETTE SOLSONA NOVELLCerveraBICI 3.003:12:51
2482MERITXELL FREIXES RIBALTAIgualadaPALLARÈS - IXCOR03:31:09
3189ANNA ELVIRA VILCHEZAndorra la VellaNO LIMITS CLUB04:05:39

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
111ALEX BONASTRE LLOBETSant Feliu de LlobregatPENYA CICLISTA CERVERA04:06:35

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps