TRAIL L'ESGARRINXADA - 10,5 km

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11025ROBERT BERGE SARROCATàrrega01:06:36
21051ROGER TORREBADELLA CAMATSLleidaEKKE TRAIL RUNNING01:07:01
31015JAUME BOTINAS NADALVeciana01:08:11

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11061NOEMI AUMEDES MARCHMontsonísA.E. LO BUNKER01:19:37
21011PAULA LOPEZ TORRENTVilanova de l'Aguda01:29:16
31050CANOLICH FABREGA CLOSAIvorraCENTRE EXCTA. GUISSONENC01:31:54

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11044TITO MALDONADO BORRASOlianaBLUE MOTORS NEOLITH01:18:09
21055MANEL MARTINEZ ASENSIOVallfogona de BalaguerCANSALLEBRES VALLFOGONA01:22:52
31057FRANCISCO JOVE MARCHPontsBLUE MOTORS NEOLITH01:23:49

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11037ESTER CORTES ALONSOLleidaEKKE TRAIL RUNNING01:55:04

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11018ISMAEL CORTINA BERENGUERPonts01:24:39
21006CARLES OLIVART ESCODABarcelonaBLUE MOTORS NEOLITH01:30:21
31041BLAI PLANES REGUEBellmunt d'UrgellCLUB EXCTA. BELLCAIRE D'URGELL01:49:53

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11016ELENA GARDENYES POTRONYPontsBLUE MOTORS NEOLITH01:42:56
21024SONIA LUNAR CALEROPenelles01:45:29
31022BLANCA TEMPRANO ANGRILLFolgueroles01:48:12

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11025ROBERT BERGE SARROCATàrrega01:06:36
21051ROGER TORREBADELLA CAMATSLleidaEKKE TRAIL RUNNING01:07:01
31015JAUME BOTINAS NADALVeciana01:08:11

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11061NOEMI AUMEDES MARCHMontsonísA.E. LO BUNKER01:19:37
21011PAULA LOPEZ TORRENTVilanova de l'Aguda01:29:16
31050CANOLICH FABREGA CLOSAIvorraCENTRE EXCTA. GUISSONENC01:31:54

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11062ANDREU PEREZ TORRAOlianaBLUE MOTORS NEOLITH01:15:33
21030DAVID SALA SANTAMARIAPonts01:15:49
31052ARNAU FITE CLUETVall-llebreraC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:22:16

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps