3ª Duatló cross, memorial Xavier Gorgues - Mod. Parelles

LLISTAT D'INSCRITS

Data Cursa:  2018-12-02      

      Total Inscrits:  87      Places Disponibles:  1

 
Dorsal Nom Categoria Nom i cognoms (corredor) Nom i cognoms (ciclista)
228A.A. XAFATOLLSMixteGlòria Fabregat PuigAleix Fontova Fabregat
281A.E. EKKEMixteMarimar Nasarre SanzCirnu Petronel Gigel
253ABDERRAHMANE-CASTELLANOSMasculíBoumouzaia Abderrahmane FerchouliLuis Parmenio Castellanos Castellanos
204AE BLANCAFORTMixteRoser Espelt ObisSergi Cabestany Cidoncha
231ALEXANDRE PONS FONTMasculíÀlex Pons SavaAlexandre Pons Font
251ARBECA TEAMMixteBea Miret AiguadéFacund Balsells Fabregat
212AUTONOMSMasculíJoel Pont QuerRamon Falguera Molgó
207AVENTURERES.CATFemeníRoser Morreres Mercè Coll
242BAKERS TEAMMasculíJordi Baqué i PedrósArmand Baqué i Pedrós
208BANQUETA DE MOLLERUSSAMasculíEliseu Isla ArgelichFrancesc Pintó Reig
274BARCARDISERRAMixteMercè Serra MirallesJosep Bacardí Gabernet
239BENISTIM/TALLAT-MALDANELLMasculíBenigne Pallas TorresAgustí Esqué Sala
221BONTORRY TEAMMasculíOriol Bonastre CaballéJordi Torrelles Capdevila
264BRRRRRPAMixteMontse GorguesCarles Orozco
233CORAZONESFemeníToñi Apolo SantiagoEsther Ripoll Sanahuja
201DALUZMixteLuz Dari Acevedo BohorquezDavid Girón Buil
216DAVID'SMasculíDavid Borrega BorrellaDavid Segura Checa
232DAVMAR TEAMMixteDavid Greoles MasaMarina Ripoll Sanvicente
286DURAN - JAIMESMasculíJosé Rafael Duran PavonVictor Ismael Jaimes Gelves
229EMBOIRATS 2.0MasculíLluís Roselló GrausXavier Granollers Torrens
287EQUIP VALLMixteAlbert Vall NogueraBerta Vall Tiell
279ESTEM A PUNT ! X XMasculíXavier Gomà SafontXavier Roca Sirera
226FABIR (RACO DEL ENTRENAMENT)MixteIrene Cobo de AvilésFabià Gaya Escué
270FAREM LO QUE PODREMMasculíRamon Goñi MaciàXavier Vergés Berga
263FISIOARTMasculíJoan Lladós SoléJordi Artigues Estanguy
237FITANDGO +BIKEFemeníNuri González PérezMaria Alba
284GABI-SEBIMixteTania Gabriela TodeaSebastian Vasile Todea
248GAVATXA GUINEUMixteEster Visa RibóJordi Martí Muntané
222GERARDMasculíGerard Capitán OoriolaFrancesc Caro Moreno
244HERMI I XAVIMixteHerminia Grauet DefiorXavier Esqué Sala
262HOPEFULLY NOOBSMixteMarta Amenós PratsAdrià Aceret Farré
280ISABEL I ANNAFemeníIsabel Chaparro SánchezAnna Garcia Bernat
230JCMARIMixteLorena Perez GimenoJoan Carles Marí Soler
220JJCENTERMasculíJaume Vera MateuJacint Bordalba Segarra
254JOAN I ESTHERMixteEsther Roig BravoJoan Millat Pedra
250JOEL I TXELLMixteTxell Pelfort ZafraJoel Mir Tallardà
283JORDI - LAIAMixteLaia Selva MoranJordi Ballús Galeote
205JORDI Y RUBIMixteRubi Torres MarínJordi Pérez Garrido
247JOSE MIGUELMasculíMiguel Aguilera AyusoJosep Perelló Capdevila
282JOSEMONTMixteMontse Cambronerio GotsensJosé Manuel Pérez Cao
227JUAN A. COLON SERRANOMasculíJuan A. Colon SerranoDavid Rodríguez Talabar
238KASTESSARMasculíJoan Casanovas RosXavi Nouvilas Puig
213KOMANDO SARDINAMasculíFrancesc Segarra TellManolo Sanzo Ruiz
202LAS HERMANASFemeníElise MarrécauSiska Marrécau
275LIFESTYLEMixteMari Sanfeliu IbáñezFrancesc Costafreda Bosch
206MA XA FOREVERMixteXavier Torres RosellMar Leal Solé
214MANU - LOLIMixteDolors Guim RicartManel Tomàs Ortet
255MARCANT TAULETAMasculíÀlex Torrella UrpíLluís Nadal Bonjoch
210MARTA I CRISTINAFemeníCristina Miró GómezMarta Sanzo Miró
223MASMORMixteSara Massons SánchezJosep Morros Torres
267MIQUEL GIRO TEAMMixteJoana Giró RibauQuim Miquel Giró
235MONICA I PEPMixteMònica Viladot CampsJosep Bellart Gómez
266MONTSE MIQUEL GALITOMixteMontse Miquel GalitóJaume Palau Aparicio
240MOUSE TEAMFemeníEva Caro Benet Núria Moncasi Luque
234PATXISMixteMarcelo Isla PardinaCesca Fusté Camps
252PEPS CUCALSMasculíRafael RomanSergi Cervera
225PHYSICALMixteRobert Sopena BertPepita Montagut Tàpia
203PLABIKEMasculíMarc Aresté SeguraJaume Badia Viladrich
219PLABIKE DJ PARTYMixteMar Garcia RuizCristian Haro Vidal
218PLABIKE DRON PARTYMixteCarme Altisent SanahujaSergi Vivó Mata
260PLABIKE EDU ROBERTMasculíEduard Maimó IbáñezRobert Picadizo Guillaumet
243ROC VAMMasculíIván Alcázar PinillaRoc Isanta Ferrer
246SALVA FAMILYMixteMagda Gorgues Sans David Miquel Galitó
285SANFESMasculíAlbert Sanfeliu IbáñezJosep M. Sanfeliu Ibáñez
272SANGILIMasculíEugeni Sanfeliu IbáñezJoan Amadeu Gili Noguera
245SHEILA BOSCH GRACIAMixteAitor Garcia SalinasSheila Bosch Gracia
209SILVIA HILL FISIOTERAPIAMixteSílvia Hill MolinaDavid Mateu González
271SONIA / SILVIAFemeníSílvia Salvia MartíSònia Carillo Verdés
265TABOLLSMixteSílvia Ibars RocaXavier Ibars Roca
261TABOLLS RACING TEAMMixteMarc Guimó SampietroNúria Anguera Bellet
268TABOLLS RACING TEAMMasculíBogdan BucinschiMarc Palau Vidal
278TAULISMasculíJordi Alemany PonsJosep Ramon Alemany Pons
273TEAMMasculíFrancesc Targa MuntanéRaul Capdevila López
211TEAM DESORBITATSMasculíBernat Díaz FayaFrancesc Xavier Tudela LLovera
241TEAM MIRALCAMPMasculíMarc Almodóvar SebeFrancesc Lombardo Boldú
217TECNOMAEMixteAssumpta Cols CorralRamon Prunés Peña
215THE MOFLETSMasculíCarlos Silvestre PortéJerson Bosch Hueso
224TONI / ALANMasculíAlan Padilla MorenoAntonio Moreno Campeny
257TOP TECH 1MasculíLluís Miquel MirLluís Piro Faura
258TOP TECH 2MixteAnna Martí VidalJosep Pont Albiol
256TRACK TEAMMasculíDavid Roig JabatoArmand Solé Marbá
259TRACK TEAM BIKE STOREMixteGemma Bonjorn TrepatJoel Faura García
269TRIBU KALAVERAMasculíGerard Font MartinAdrià Pérez Segarra
276TURBINA FONDETSMasculíJosep M. Roig i CalafellCarles Miquel Fernández
277VILETMixteDavid Berga SalviaAnna Berga Salvia
249XAVIER CLARAMUNTMasculíXavier Claramunt RiuSebastià Tell Claramunt
236XIP D'ORATSMasculíJordi Llobera GarsaballJoel Sanmartí Rocagine