Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

Cursa Muntanya de La Riera - 7 km

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1359ABDEL EL HAJI EL HAJILa Riera de GaiāC.A. TORREDEMBARRA00:25:28
2420EDUARD BARRIOS SOLSONAPuigpelatAAEET SECCIĶ MUNTANYA00:27:20
3305JOSE MIRA MOLINATorredembarra00:27:41

General Femení

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1314MONTSE VEGA MURIANASant Jaume dels DomenysBUTIRUNNERS00:34:12
2319LAURA TERUZZI SitgesRUNNERS SANT ADRIĀ00:34:18
3302SANDRA GIMENO VILALa Riera de GaiāATLETES DEL BAIX GAIĀ00:34:30

Categoria Māster PLUS M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1334VICENTE MARTIN PAREDEROEl Catllar00:38:45
2419TITUS GUELL TORNERMasllorenįATLETES D'ALTAFULLA00:39:40
3418JESUS ARCHIDONA BAGASETarragonaCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO00:41:39

Categoria Māster PLUS F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps

Categoria Māster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1391JOSEP L. SERRANO RAMIREZLlorenį del PenedčsFILIRUN00:27:55
2307ANTONIO MIRO ANDREUTorrefortaATLETES D'ALTAFULLA00:31:04
3312JOSEP VALENCIA MACHADOCalafellROADRUNNERS00:34:15

Categoria Māster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1319LAURA TERUZZI SitgesRUNNERS SANT ADRIĀ00:34:18
2321MAITE GRAU SALASCalafellROADRUNNERS00:40:14
3372SARA GARCIA VELADOTorredembarraATLETES D'ALTAFULLA00:42:21

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1397ALBERT MARTI FERRANLa Riera de GaiāATLETES DEL BAIX GAIĀ00:30:29
2317SALVADOR RAMON GRAMUNTELLRodonyāFILIRUN00:30:54
3348VADORI GALLOFRE FIGUEROLATorredembarraCLUB TRIATLĶ TARRAGONA00:31:25

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1302SANDRA GIMENO VILALa Riera de GaiāATLETES DEL BAIX GAIĀ00:34:30
2337NURIA PAGES ROBERTTorredembarraATLETES D'ALTAFULLA00:37:43
3376MONICA VIRGOS BONFILLAltafullaATLETES D'ALTAFULLA00:37:59

Categoria Sčnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1420EDUARD BARRIOS SOLSONAPuigpelatAAEET SECCIĶ MUNTANYA00:27:20
2305JOSE MIRA MOLINATorredembarra00:27:41
3347ILLAN TOMAS GREGORIOEl CatllarATLETES DEL BAIX GAIĀ00:29:53

Categoria Sčnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1314MONTSE VEGA MURIANASant Jaume dels DomenysBUTIRUNNERS00:34:12
2394SILVIA PEREZ MARTTINEZCalafellUNION DEPORTIVA VEGETARIANA00:35:18
3304LAURA PALLEJA FIGUERASLa Selva del CampATLETES D'ALTAFULLA00:36:55

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1359ABDEL EL HAJI EL HAJILa Riera de GaiāC.A. TORREDEMBARRA00:25:28
2430PAU NELˇLO RECASENSLa Riera de Gaiā00:30:18
3343POL ZAMORA COBOSCambrilsCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO00:30:58

Categoria Sub 23 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1308MARIA FUSTER LLEDOSant Pere de RibesAGRUP.EXCTA. TALAIA00:40:46
2381JUDITH NAVARRO ALFONSOSanta OlivaFILIRUN00:47:13
3384JUDITH PIŅOL MIGUELTarragonaVALKIRIA00:47:37