Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

Cursa Muntanya de La Riera - 20km

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172ORIOL FERRE CAÑELLASCalafellFOURFACTORS01:29:02
298MARC TODA VERICATVallsASS.ESP. MATXACUCA01:35:02
333JUANJO MATEOS LOPEZSant Feliu de LlobregatCORREDORS.CAT01:38:13

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
143PAQUITA GIMENEZ ROIGTarragonaCLUB TENNIS TARRAGONA02:01:09
211ANNA ALBAREDA SANZBarcelonaCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA02:06:54
386NATALIA HERNANDEZ BALLETarragona02:14:43

Categoria Màster PLUS M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11JOSEP MARIA ROIGE SANSLa Selva del CampARITJOL CORREDORS LA SELVA01:57:13
241AURELIO RUIZ TAMAYOSant Boi de LlobregatCENTRE EXCTA. SANT BOI02:51:23

Categoria Màster PLUS F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
165MARTI COMES GARCIAL'Ametlla de MarCLUB ESPORTIU LA CALA01:40:12
285ADOLF HOMEDES PRADESLa SéniaTRAIL CER LA SÉNIA01:54:39
345LLUIS SOLA CARANDELLAltafullaATLETES D'ALTAFULLA01:57:42

Categoria Màster F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
143PAQUITA GIMENEZ ROIGTarragonaCLUB TENNIS TARRAGONA02:01:09
214CARME MARTINEZ PAEZTerrassa02:55:21

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
179JORDI GUZMAN PASCUALTorredembarraC.N. VILAFRANCA01:43:09
297RAUL JIMENEZ DE LOS SANTOSVallsCORREDORSVALLS.CAT01:46:32
360KARLOS GARCIAPONS MIRANDATarragonaCLUB TENNIS TARRAGONA01:48:05

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
144MONTSE TUGAS GARCIAEl VendrellROADRUNNERS02:28:59
257AUREA PALMA CABREEl CatllarCLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA02:53:25

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172ORIOL FERRE CAÑELLASCalafellFOURFACTORS01:29:02
298MARC TODA VERICATVallsASS.ESP. MATXACUCA01:35:02
333JUANJO MATEOS LOPEZSant Feliu de LlobregatCORREDORS.CAT01:38:13

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
111ANNA ALBAREDA SANZBarcelonaCENTRE EXCTA. DE CATALUNYA02:06:54
286NATALIA HERNANDEZ BALLETarragona02:14:43
33MARTA RAMOS TARRECHReusATLETES D'ALTAFULLA02:19:45

Categoria Sub 23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
194ALBERT ROVIRA PARISITarragonaCLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA01:52:59
219ELOI GIRONA ROVIRATorredembarraATLETES DEL BAIX GAIÀ01:55:06

Categoria Sub 23 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps