X Cros Comarcal Pallars Sobirà

LLISTAT DE PODIS

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
135OLEG SUBIRA VILLAVERDELa Torre de CapdellaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:33:07

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
121MAR RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ00:40:59
2195MONICA FAURAT FONTPerameaINSTITUT HUG ROGER III00:45:20

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1132SASCHA ESCOLA FISSValència d'ÀneuCLUB EXCTA. VALLFERRERA00:04:19
2101MARTI COSTA YLLAFolguerolesCLUB ATLÈTIC VIC00:04:23
322ORIOL RODRIGUEZ BALLBEIsavarreSES MORELLÓ00:04:46

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
13AINA GARRETA FARRUSLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:04:33
260ALEXIA ESCUDERO RIBOAraósSES MORELLÓ00:04:48
3227JANA FAURAT PUJALSant Julià de LòriaCLUB ESPORTIU SANT JULIA DE LÒRIA00:05:08

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1114ROC LLADOS LOZANOLlavorsíZER ALT PALLARS SOBIRÀ00:03:37
217GUILLEM VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:03:40
378OT ALCOBE SERAROLSTàrregaASS. ESP. CORREVINYES00:03:45

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
12JULIA ROY CABALLEROLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:03:36
2175CLAUDIA LLESUY ISANTAIsonaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:03:38
3179AINOA MARTINEZ GARCIAMontardit de Baix00:04:02

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
11KHALID JAADAR KHATRAOUILa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:02:30
29BIEL ESCERA ROIGLa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:02:39
387GUERAU CARRILLO SOTOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:02:39

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
151MARIONA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:02:53
2118ABRIL VILANOVA FEIXALa Pobla de SegurCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:02:56
318MARIONA VINARDELL AGULLOTorallolaCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:02:58

Categoria Prebenjamí M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1240GIL ESPOT DURANOSortESCOLA ÀNGEL SERAFÍ CASANOVAS00:00:44
2221ORIOL MOYES PAUSort00:00:46
394DAVID MAURISA AZOREmbonui00:00:46

Categoria Prebenjamí F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172JULIA SALVADOR BRINGUEEsterri d'ÀneuESCOLA LA CLOSA00:00:45
252JOANA CORTES TENDEROIsavarreESCOLA LA CLOSA00:00:46
325IRENE TINTORE DURROTrempCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR00:00:47

Categoria P5 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P5 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P4 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria P3 F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps