Cros Agramunt 2018

LLISTAT DE PODIS

Categoria Veterā M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
149JUAN LUIS PEREZ CRUZCorbinsLLEIDA U.A.00:20:35
281JOSEP RAMON SANAHUJA BARRANCOTārregaA.A. XAFATOLLS00:22:11
317JORDI CEREZUELA CAMPASBalaguerMARATONIANS DEL SEGRE00:25:36
41MIQUEL GONZALEZ VIŅASCalella de la CostaTRIABČTICS TEAM00:25:56
5163JOAN FITO RIBALTAAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT00:27:09
6135DAVID SERRA BARRILAgramuntESCATXICS00:27:23

Categoria Veterā F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
130ANGELICA DAMOC DANCALleidaROMANIA/VALENCIA00:17:02
252LAURA ROSELL LOZANOCorbinsA.A. XAFATOLLS00:17:03
3164IMMA COBERO TARRAGONAAgramuntESCATXICS00:18:55
4172ANA NAVAL GRAULleidaLLEIDA U.A.00:19:56
5225MIREIA BARRIOS PONSAgramuntESCATXICS00:21:47

Categoria Sčnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1133ALEIX SIERRA OLIVERBalaguerFIT AND GO00:20:40
22SERGI ARIACA CAMPENYCalella de la CostaDUSCHOLUX00:21:21
341ARNAU SOLE VALLMontclar d'UrgellBLUE MOTORS NEOLITH00:21:57
480RAUL BARRIOS BRUFAUBalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:22:08
545AZIZ ARGUIG HAJBITārrega00:22:12
6102YOUSSEF SAHEL Tārrega00:22:22

Categoria Sčnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
195SONIA SANS BADIAArbecaJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:16:09
237ANNA FARRUS LUISLleidaSTARGARDT GO!00:17:48
314SILVIA FERNANDEZ TARRAGONAAgramuntSTARGARDT GO!00:19:19
484MONTSE CANES NIUBOAgramuntESCATXICS00:21:44
56NORMA BEATRIZ ALARCON ESPINOLAAgramunt00:21:59
6106TOURIA CHAICHAI AgramuntESCATXICS00:31:13

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
172REDU SAHEL RABHITārrega00:13:37
288PAU ARRUFAT VILAMAJOLes Borges BlanquesJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:14:50
389ROBERT NICOLAS CHETAN ArbecaJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:14:56
4161DANIEL MAŅANET NAVALLleidaLLEIDA U.A.00:14:57
5162JON MAŅANET NAVALLleidaLLEIDA U.A.00:16:06

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1159MARIA MAŅANET NAVALLleidaLLEIDA U.A.00:16:00

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1105YASSIN SOUILAH CHAICHAIAgramuntESCATXICS00:12:47
2221ALEX MONRAS ALVAREZTārregaCEACA TĀRREGA00:13:27

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
182MARISIN SANAHUJA BALAGUETārregaA.A. XAFATOLLS00:10:15

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
126ARNAU JOU GARDENYESPontsESCATXICS00:07:21
2179FRANK BULLICH TORRESMafetIES RIBERA DEL SIĶ00:07:24
3220SILVERI CARO CAŅETETārregaCEACA TĀRREGA00:10:11
4219MARCOS SALA PEREZTārregaCEACA TĀRREGA00:10:12
5214JOFRE BORGES BATALLATārregaCEACA TĀRREGA00:11:04
6216MICHAEL DULCENATE TārregaCEACA TĀRREGA00:11:22

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
194MARIA ROSET AIGUADEArbecaJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:06:03
293MARIONA PERERA RIBERAArbecaJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:06:06
387LAURA ARQUE GIRIBETBellpuigJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:06:13
4100MARIA VILANOVA LOPEZAgramuntESCATXICS00:06:57
568ANNA CAHELLES CASTELLAAgramuntESCATXICS00:06:59
624LAIA ARGELICH BERNAUSAgramuntESCATXICS00:07:24

Categoria Aleví M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
199PAU VILANOVA LOPEZAgramuntESCATXICS00:05:49
296MARC SARLE MARRADESVinaixaJOVENTUT ATLČTICA D'ARBECA00:05:52
334POL CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:05:54
4212NIL FARRE GARCIAAgramuntCOLˇLEGI MARE DE DÉU DEL SOCĶS00:06:06
5156ERIC GRACIA SABATELa RāpitaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:06:07
633GENIS GIMBERT PEDROLAgramuntESCATXICS00:06:10

Categoria Aleví F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
125NURIA ARGELICH BERNAUSAgramuntESCATXICS00:05:26
2213JUDITH PEREZ GARRETATārregaCEACA TĀRREGA00:05:27
377QUERALT SOLE TORRESAgramuntESCATXICS00:06:04
4217LEYRE VISA LECIŅENATārregaCEACA TĀRREGA00:06:16
5152CARLA PRADES LARABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:06:30
6198PAULA FELIP BOLIARTSant Martí de MaldāBENISTIM00:06:34

Categoria Benjamí M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
197MEHDI BOUHAROU AgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:03:54
2150GERARD LATORRE FIESTRASAlpicatP. MONZĶN LLEIDA U.A.00:04:03
3123MARTI LLUCH SOLANSPuigverd d'AgramuntESCATXICS00:04:05
4176GERARD GARCIA UTESAAgramuntESCATXICS00:04:17
546LLUC MAGRINYA TORRESAgramuntESCATXICS00:04:18
6205DAVID NOGALES SILVESTREAgramuntCOL-LEGI MARE DE DÉU DEL SOCĶS00:04:19

Categoria Benjamí F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
132ARES PIŅOL VILALTAAlpicatLLEIDA U.A.00:04:12
269MARTINA IBARZ TORRAAgramuntESCATXICS00:04:25
3144BELEN CHELIZ SOLANIAlpicatP. MONZĶN LLEIDA U.A.00:04:27
479SIO RIBALTA RICARTAgramuntESCATXICS00:04:28
5218ONA VISA LECIŅENATārregaCEACA TĀRREGA00:04:33
665FIRDAWS MRIZAK MELLAHAgramuntESCATXICS00:04:39

Categoria Pre-Benj. 2-M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1153ALEIX PRADES LARABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:02:14
211QUIM SOUSA ITURRIASolivellaCLUB ATLETISME TARRAGONA00:02:16
3112NANDO CHELIZ SOLANIAlpicatLLEIDA U.A.00:02:24
4155NADAL RICART TRILLABalaguerCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER00:02:29
5186MOHAMED NAKHIL MIZABAgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:02:30
6131ISAAC VILA MIRPuigverd d'Agramunt00:02:31

Categoria Pre-Benj. 2-F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
128MARTINA PIŅA TORRAAgramuntESCATXICS00:02:22
2230SALMA BOUCHATAB AgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:02:24
351ANNA PELLICER TORRESCASANAAgramuntESCATXICS00:02:25
455EDNA PONSARNAU LLOBETBellvísCEIP JOAQUIM PALACIN00:02:25
553JUDITH PEREZ ROSELLCorbinsA.A. XAFATOLLS00:02:31
640MARINA BALAGUERO QUEROLAgramuntESCATXICS00:02:34

Categoria Pre-Benj. 1-M

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
1184BIEL PLA BURGUEŅOAgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:02:27
23MARTI RIBES NADALAgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:02:28
3128YOUSEF AISSAOUI Agramunt00:02:30
4193BIEL COCH CARBONELLSant Martí de MaldāBENISTIM00:02:32
5101PEP VILANOVA LOPEZAgramuntESCATXICS00:02:34
6111RAYAN SOUILAH CHAICHAIAgramuntESCATXICS00:02:45

Categoria Pre-Benj. 1-F

Lloc Dorsal Nom Poblaciķ Club Temps
135ONA CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:02:41
258CLAUDIA PEREZ RUBINATAgramuntESCATXICS00:02:42
3148SALMA EZZAHRAOUY BOUCHOUKALleidaP. MONZĶN LLEIDA U.A.00:02:44
4125IRINA SILVA MARSAMontfalcķ d'AgramuntESCOLA MACIĀ COMPANYS00:03:00
547GALˇLA MAGRINYA TORRESAgramuntESCATXICS00:03:03
6165JANA TEIXIDO NAUDITornabous00:03:15