Contacte +34 973 927 000 / +34 666 287 042
email: info@inscripcions.cat
 

Milla de Barbens - XI Correpoma

LLISTAT DE PODIS

Categoria VeterÓ-C M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1349ELISEO DEL OLMO MOYALleidaSICORIS00:05:47
246ANTONIO MIRO ANDREUTorrefortaCLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA00:05:57
310CASIMIRO RUIZ HERNANDEZLleidaCLUB TOT-MOVIL00:06:12

Categoria VeterÓ-C F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1146BEATRIU PI NAVARROCornellÓ de Llobregat00:09:38

Categoria VeterÓ-B M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1123RAMON TRULLOLS PEDRALleidaA.A. XAFATOLLS00:05:04
217JORDI GARCIA BOSCHCollbatˇ00:05:32
3226ISIDRE CAMI BUIRAJunedaC.C. COLLA LA PEDALADA00:05:38

Categoria VeterÓ-B F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1176YOLANDA CEBRIAN GARCIALleidaLLEIDA U.A.00:05:42
2186LAURA ROSELL LOZANOCorbinsA.A. XAFATOLLS00:06:20
3191MARIA DE LOS ANGELES CASTILLO HERNANDEZLleidaC.A. FRAGA BAJO CINCA00:06:51

Categoria VeterÓ-A M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1121MARC MARTINEZ MIRALLESTerrassaUNIË ATL╚TICA TERRASSA00:04:57
2307PATRICK PONS CAMPSEls Alam˙s00:05:45
324CLAUDIO CALIMAN CALIMANLleida00:05:46

Categoria VeterÓ-A F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1354PATRICIA AYALA CORONELLleida00:06:27
221MIHAELA ISTOC Torrefarrera00:06:38
3142KEREN QUIROS GARCIAJuneda00:06:38

Categoria SŔnior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1155REDU SAHEL RABHITÓrregaLLEIDA U.A.00:04:36
2136POL FERNANDEZ RODRIGUEZBalaguerHINACO MONZËN00:04:55
3299MOSTAFA BEN SAID Lleida00:04:58

Categoria SŔnior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
149SONIA SANS BADIAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:41
2267JULIA CABRERA ROSELLLleidaLLEIDA U.A.00:06:01
330MARINA CASTELLS CODINAMollerussaESBUFECS00:06:57

Categoria J˙nior M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1229YASSIN CHAFAI TÓrrega00:04:44
2304GERARD FARRE UROZPallerolsCLUB ATL╚TIC IGUALADA00:04:50
3235ABDELHAKIM AZZI AZZIMollerussaESBUFECS00:05:00

Categoria J˙nior F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1234DOUAA ZAOUI MollerussaESBUFECS00:05:55
240ANNA VILELLA FARIASCastelldansJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:56
339FIONA ORPELLA MONTANEBalaguerJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:06:30

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1174ROGER SURIA ASENSIOAgramuntESCATXICS00:04:56
2243PAU SANTANDREU BERTRANJunedaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:05
3270MOHAMED ELKHOUYAALI BAHYAOUILleida00:05:14

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
176AIDA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:15
2118OXANA BONJORN GIROSMˇra d'EbreJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:26
375ANDREA ALEMANY OROOs de BalaguerJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:05:28

Categoria Infantil M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1249JOAN SALOMON PAGESPETITBarcelonaPRAT TRIATLË00:03:58
2357MARC SARLE MARRADESVinaixaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:08
3137ANGEL CAPELL QUIROSJunedaF.C. BARCELONA00:04:14

Categoria Infantil F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1269MARWA ELKHOUYAALI BAHYAOUILleida00:04:07
2105MARIA ROSET AIGUADEArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:11
382MARIONA PERERA RIBERAArbecaJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:04:22

Categoria AlevÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1149JORDI ESTRADE VILADOMSLes Borges BlanquesA.A. XAFATOLLS00:03:19
2124DIDAC TRULLOLS ABADLleidaA.A. XAFATOLLS00:03:23
356NIL CORDERO SANCHEZLes Borges BlanquesJOVENTUT ATL╚TICA D'ARBECA00:03:24

Categoria AlevÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1216ARAN BADIA RIBALTAVilanova de SegriÓA.A. XAFATOLLS00:03:20
2239AYA BEDNAOUI FILAHIMollerussaESBUFECS00:03:30
3295LAIA CAROL GAYALleidaLLEIDA U.A.00:03:31

Categoria BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1297ALVARO CAJA CANOVASLleidaP. MONZON LLEIDA U.A.00:02:42
298ORIOL MARTINEZ DE ARCAYNEMatarˇESCOLA GEM00:02:51
3212BOBO KANTE BarbensLA TRIBU DE BARBENS00:02:53

Categoria BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1199MARIONA ARMERO MONTANELleidaLLEIDA U.A.00:02:51
2240SABRINE BEDNAOUI REMMALMollerussaESBUFECS00:03:00
3320ARA ORDOĐEZ DIEZLleidaP. MONZON LLEIDA U.A.00:03:00

Categoria Pre-BenjamÝ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
167AXEL RIVAS ESCOLAVila-sanaA.E. VILA-SANA00:01:16
2222BIEL PLA BURGUEĐOAgramuntESCATXICS00:01:18
322PAU PETIT VARGASBarbens00:01:19

Categoria Pre-BenjamÝ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1230ONA CARRERA PINTOAgramuntESCATXICS00:01:20
2166CLAUDIA PEREZ RUBINATAgramuntESCATXICS00:01:21
3255MARTA PINOS AIXALAGolmÚsA.A. XAFATOLLS00:01:21

Categoria Parvulets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Parvulets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria Cigronets F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps