10è BTT Eutiches Biking Point - Bigues 35 Km

    

LLISTAT DE PODIS

Circuit Bigues

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1194ANDY KEPPENS Riudecanyes01:40:08
2188JURIC GIMENEZ ESQUERREEl PerellóFABREGUES CATALUNYA SUD01:41:16
3202ANGEL BATLLE CABALLEROTorredembarraBIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA01:42:59

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1195EVA ARTECHE LORAEls Pallaresos02:08:01
2113ESTHER HERNANDEZ GARCIATarragonaMAXI BIKE02:10:24
3137VERONICA VAZQUEZ FERNANDEZSant Pere i Sant PauCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO02:10:46

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1131SALVADOR VENTURA PASTORAlióBIKING POINT01:50:44
2114DAVID CAMPS BALSALOBRETarragonaMAXI BIKE01:59:37
3179ALBERTO M. MALAGOLI La Pineda (Vila-seca)MAXI BIKE02:02:47

Categoria Fèmines

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1195EVA ARTECHE LORAEls Pallaresos02:08:01
2113ESTHER HERNANDEZ GARCIATarragonaMAXI BIKE02:10:24
3137VERONICA VAZQUEZ FERNANDEZSant Pere i Sant PauCLUB EXCTA. TRAIL TARRACO02:10:46

Categoria Màster 40 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1116FRANCISCO JAVIER POZO CABEZAVila-secaDOLOMITIBIKESTORE01:46:27
2181CARLES VALLVE BARBEROTarragona01:48:29
3112JAVIER RAMIREZ VELASCORodolat del MoroMAXI BIKE01:48:42

Categoria Màster 30 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1194ANDY KEPPENS Riudecanyes01:40:08
2188JURIC GIMENEZ ESQUERREEl PerellóFABREGUES CATALUNYA SUD01:41:16
3202ANGEL BATLLE CABALLEROTorredembarraBIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA01:42:59

Categoria Èlit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1110IGNASI RIOLA COLETTarragonaQUINPEDAL TEAM01:59:31
2193ALBERT PRUNERA ARDEVOLTarragonaBIKE GHOST RIDERS02:41:11

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1135JOAN NAVEROS ARBOLVallsBIKING POINT02:05:28
2171ORIOL GIBERT SOLEEls PallaresosBTT MORELL02:08:11
3187RAUL MORENO NAVARROTarragona02:39:20

Circuit Bigues E-Bike

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1140JUAN AGUILAR PEREZTorredembarra02:31:09
2106ABILIO PLAZAS SOTOEls Pallaresos02:31:55

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1106ABILIO PLAZAS SOTOEls Pallaresos02:31:55

Categoria Fèmines

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster 40 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Màster 30 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Èlit M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1140JUAN AGUILAR PEREZTorredembarra02:31:09

Categoria Sub-23 M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps