XX BAIXADA DEL RENAIXEMENT

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1558MIKELE ORRU BarcelonaCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:13
2559NEMO REMESAR AGUILARBarcelonaCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:20
3561NIL IBAÑEZ PINABanyolesCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:32

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
115AIDA BERTRAN IZQUIERDOBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:40:06
231ALBA MAESTRO LORENZOL'Hospitalet de LlobregatCLUB NATACIÓ L'HOSPITALET01:45:00
322MARIA VICTORIA FONT FORTUNYEl MorellCLUB NATACIÓ AQUAMÀSTERS01:46:51

Categoria Maculi +70

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1516JOSEP FARRE GANDUXELleidaCLUB NATACIÓ SANT ANDREU02:01:57

Categoria Femení +70

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps

Categoria Maculi +60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1585JORDI CERVERA MARTINEZReusCLUB NATACIÓ REUS PLOMS01:45:51
2501PASQUAL PITARCH COSTAVila-realVILA-SWIM02:06:10
3563JOAQUIN SOPENA EGUSQUIZABarcelonaRADIKAL SWIM02:23:19

Categoria Femení +60

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
112SIGRID JADOUL Roeselare02:19:58

Categoria Maculi +50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1527ALFREDO MARCOS ESPARZAViladecans01:49:42
2541SERGIO GALINDO MORENOSant Feliu de LlobregatCLUB NATACIÓ PRAT01:51:22
3538MIQUEL CARALT RIERAGranollersC.N. AQUAMASTERS01:51:33

Categoria Femení +50

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
122MARIA VICTORIA FONT FORTUNYEl MorellCLUB NATACIÓ AQUAMÀSTERS01:46:51
224UTE HASSE GranollersJEREZ NATACION MASTER02:05:05
33AMALIA DUCH BROWNBarcelonaCLUB NATACIÓ RADIKALSWIM02:09:24

Categoria Maculi +40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1558MIKELE ORRU BarcelonaCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:13
2571MARIO GUILLEN MARTINEZTerrassaCLUB NATACIÓ TERRASSA01:39:44
3532JOSE JAVIER MONTON CRUZTarragonaCLUB NATACIÓ TÀRRACO01:42:27

Categoria Femení +40

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
18IMMA ALEMANY ORTEGASant Boi de LlobregatCLUB NATACIÓ RADIKALSWIM01:53:43
228LOU GONZALEZ PAGESVilafantTINTORERES LLANÇA01:54:35
36OLGA MADRID VALENZUELACornellà de LlobregatCLUB NATACIÓ RADIKALSWIM02:08:36

Categoria Masculí +30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1559NEMO REMESAR AGUILARBarcelonaCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:20
2505JORDI ROMERO TEMPORALSant Vicenç de CastelletCLUB NATACIÓ CASTELLET01:41:02
3539MIGUEL CARO VAN DER POELTarragonaCLUB NATACIÓ TÀRRACO01:42:35

Categoria Femení +30

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
15LAIA GARRIDO ANTOLICanalsC.N. LA COSTERA01:49:14
225MARIA JURADO RUIZViladecansCLUB NATACIÓ PRAT01:49:17
34MARTA MIRON PEREZSant Feliu de LlobregatCLUB NATACIÓ SANT FELIU01:52:18

Categoria Masculí Sènior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1561NIL IBAÑEZ PINABanyolesCLUB NATACIÓ ATLÈTIC BARCELONETA01:37:32
2555ROMANO CARLOS HOFFMANN BarcelonaCLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA01:40:05
3577JOAN ROCA BORRASSalouCLUB NATACIÓ SALOU01:41:17

Categoria Femení Sènior

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
115AIDA BERTRAN IZQUIERDOBarcelonaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI01:40:06
231ALBA MAESTRO LORENZOL'Hospitalet de LlobregatCLUB NATACIÓ L'HOSPITALET01:45:00
320MARTA SOLDEVILA PONSPalafolls01:47:00