2a Artesa Melˇ Bike - Circuit Curt 20km

LLISTAT DE PODIS

General MasculÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1514POL ROY CABALLEROLa Pobla de SegurESIERRIBIKESKI00:48:51
2518JAVIER MESEGUER MAĐAReusDOLOMITI BIKE STORE00:51:42
3502XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallŔsCLUB CICLISTA BIKE TOLR└00:53:25

General FemenÝ

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1525ANNA CASTELLO MACIACastellnou d'OssˇCLUB CICLISTA AGRAMUNT01:02:46
2519MONICA LOPEZ FERRETYSant MartÝ SesgueiolesBIKECALAF.CAT01:05:56
3543CARME GES LAZAROCastellserÓCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:06:20

Categoria E-Bike M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1547SANTI URBANO ROLDANCunit01:12:26
2528JOSEP MARIA FARRE RIBALTAArtesa de Segre01:23:03

Categoria E-Bike F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps

Categoria VeterÓ M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1502XAVI NOUVILAS PUIGCastellar del VallŔsCLUB CICLISTA BIKE TOLR└00:53:25
2545AMAT ROMERO TOLOEsterri d'└neuC.E.A. VALLS D'└NEU01:06:50
3516JOAN BAILON BARRERAVerd˙01:35:31

Categoria VeterÓ F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1540ANTONIETA GILI BONETAgramuntCLUB CICLISTA AGRAMUNT01:17:12

Categoria MÓster M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1535SERGI BELTRAN ARMENGOLAlentornC.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE01:00:47
2508DAVID ORTIZ SALLAEls Omells de na GaiaBTT OMELLS01:35:44
3507JOSEP LOMERO RIBOAnyos01:43:23

Categoria MÓster F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1525ANNA CASTELLO MACIACastellnou d'OssˇCLUB CICLISTA AGRAMUNT01:02:46
2519MONICA LOPEZ FERRETYSant MartÝ SesgueiolesBIKECALAF.CAT01:05:56
3543CARME GES LAZAROCastellserÓCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:06:20

Categoria ╚lit M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1518JAVIER MESEGUER MAĐAReusDOLOMITI BIKE STORE00:51:42
2529DANIEL ADAN FREIXESPontsBLUE MOTORS NEOLITH01:00:38
3510JOSEP MARIA VALERO PEREZLa FuliolaCOLLA BTT SERRA D'ALMENARA01:05:38

Categoria ╚lit F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1511ANDRA MIRO MARZOBarcelona01:08:55
2521MARIA LLORET CLAVERIAEl Palau d'Anglesola01:12:07
3536CARLA LEAL MIQUELMollerussaA.MIQUEL-LINDE01:24:42

Categoria Sub-18 M

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1514POL ROY CABALLEROLa Pobla de SegurESIERRIBIKESKI00:48:51
2524NIL ALBERT CAELLESIsona00:54:30
3526LLUC LLESUY ISANTAIsona00:58:26

Categoria Sub-18 F

Lloc Dorsal Nom Poblaciˇ Club Temps
1517JANA LIANG BAILON BADIAVerd˙01:35:32