ANAR FENT RURAL RUNNING 2022

LLISTAT DE PODIS

General Masculí

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172DAVID SALAMO CASALSRibes de FreserASS. ESP. CENTRE ALPÍ VALL DEL SEGADELL00:42:08
2185ROBERT GUILERA GIRALTOlesa de MontserratACE BOMBERS BCN00:43:46
3218AMAT BOTINES PUERTASVicAGRUP. EXCTA. CATALUNYA00:44:09

General Femení

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1192CRISTINA MORERA SUBIRANARipollKINE GYM00:55:17
283MIRIAM VALLS TORTLloret de Mar00:58:03
3183BLANCA LLOPIS MAURISabadell00:58:19

Categoria Veterà M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
172DAVID SALAMO CASALSRibes de FreserASS. ESP. CENTRE ALPÍ VALL DEL SEGADELL00:42:08
2185ROBERT GUILERA GIRALTOlesa de MontserratACE BOMBERS BCN00:43:46
395JOSEP GARCIA BORRASEsplugues de LlobregatCLUB EXCTA. MADTEAM00:45:10

Categoria Veterà F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
183MIRIAM VALLS TORTLloret de Mar00:58:03
2183BLANCA LLOPIS MAURISabadell00:58:19
358MIREIA GISPERT MARTINEZVilassar de Dalt00:59:38

Categoria Sènior M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1218AMAT BOTINES PUERTASVicAGRUP. EXCTA. CATALUNYA00:44:09
2161OSCAR ARNAU MATEOVilafranca del PenedèsPUNISHERS00:49:04
3158DAVID ARNAU MARibes de FreserPUNISHERS00:49:04

Categoria Sènior F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1192CRISTINA MORERA SUBIRANARipollKINE GYM00:55:17
2175ANNA SELVA TORRASVicUNIÓ EXCTA. VIC01:02:44
3137GEMMA PRAT FELIUManresa01:04:29

Categoria Juvenil M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1165ALBERT FUGARDO CORTADACaldes de Montbui00:44:43
280ORIOL CIVIT MARCETSant Cugat del VallèsCLUB MUNTANYENC SANT CUGAT00:46:38
371PAU SUBIRANA GASSOPardines00:47:12

Categoria Juvenil F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1176NURIA SELVA TORRASVicUNIÓ EXCTA. VIC01:02:24
2164ANNA BERNADAS CALLFornells de la Muntanya01:03:05
3159CARLOTA PROVINS PUJOLRIUSant Quirze de Besora01:07:48

Categoria Cadet M

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1168JAN BEUMALA DE LA FLORMolins de Rei00:55:26
2145GUIU FERRER MORERTerrassa00:57:24
3171MARTI ROY MORENOBarcelona00:57:52

Categoria Cadet F

Lloc Dorsal Nom Població Club Temps
1124CORALI JOU FABREGAOlotCLUB NATACIÓ OLOT01:01:51
2198NINA BIGORDA SORIANOPlanolesASS.EXCTA. PLANOLES01:05:06
399CLAUDIA UBIÑANA RIPOLLSanta Maria de Besora01:05:07