4a Ladies & Gentlemen Gravel Ride BCN - GIR

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2020-01-26      

      Total Inscrits:  272      Places Disponibles:  28

 
Núm. Inscripció Nom Categoria Població Club Franja de sortida Nom equip
3ACHHAB , ALAEGentlemanBarcelona8:30 - 8:36
85AGUSTI PI, ALEJANDROGentlemanBarcelonaMOOVE ALL18:30 - 8:36MOOVE ALL1
112AGUSTI TURRO, CARLESGentlemanVullpellac8:30 - 8:36GRAVEL REPUBLIC
89AINOZA DEFIOR, JOSEPGentlemanL'Hospitalet de LlobregatC.C SPRINT BIKE8:24 - 8:30kamikaze gravel sprint bibe
257ALBAREDA GUIU, AGUSTIGentlemanAndorra la Vella8:18 - 8:24NO SURRENDER
95ALBERT CASTELLVI, MARÇALGentlemanBarcelona8:06 - 8:12Poc a poc
110ALER FLORES, CARLOSGentlemanBarcelonaAC MONTJUIFC8:06 - 8:12poc a poc2
42ALEU BARANGE, MIREIALadyBarcelonaTWO PAIRS OF LEGS8:30 - 8:36Two Pairs Of Legs
206ALVAREZ NESPLE, DAVIDGentlemanVicCICLES VIC8:24 - 8:30CICLES VIC 1
17ALVIRA DE MIGUEL, ALEJANDROGentlemanL'Hospitalet de Llobregat8:00 - 8:06Team Hospi
163AMADE CASTRO, PABLOGentlemanBarcelonaBRO ATHLETICS8:54 - 9:00BRO ATHLETICS
18ANGUS , IANGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:00 - 8:06Galvesport
157ARAUZ REGUE, MONTSELadySitgesSPORTFUL TEAM8:12 - 8:18SPORTFUL TEAM
108ARIAS FERNANDEZ, JORGE MANUELGentlemanL'Hospitalet de LlobregatC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12C.C. GALVESPORT
214ARIAS SANS, ALBERTGentlemanBarcelona8:24 - 8:30GRAMTON
134ARIMON GIRONES, MONTSELadyCaldes de MontbuiCICLES 028:06 - 8:12CICLES 02
123ASPE SILIEZAR, JOSEGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12
225BALADA BOSCH, JOANGentlemanCaldes de MontbuiCICLES 028:12 - 8:18CICLES 02
15BARRERO SEVILLA, SERGIGentlemanL'Hospitalet de Llobregat8:00 - 8:06Team Hospi
59BECERRA FERNANDEZ, JUAN LUISGentlemanSant Feliu de LlobregatC.C. HORTA8:00 - 8:06C.C. HORTA
215BELTRAN SASTRE, MARCGentlemanBarcelona8:24 - 8:30GRAMTON
109BEN , LAKEGentlemanGironaEAT SLEEP CYCLE8:48 - 8:54lake
76BERMEJO VILLEGAS, ALEJANDROGentlemanBarcelonaC.C. HORTA8:00 - 8:06C.C. HORTA
217BERRUEZO BLANCO, AURELIOGentlemanBarcelonaBEGALCAS8:06 - 8:12BEGALCAS
246BIRD , BRADFORDGentlemanCalongeEAT SLEEP CYCLE8:18 - 8:24Eat Sleep Cycle
1BORQUE PASCUAL, PIMGentlemanBarcelona8:30 - 8:36xino xano
267BORRELL DANIEL, RAMONGentlemanBarcelonaWOP LA VANGUARDIA8:18 - 8:24
14BOZA ROMERO, JOSE MARIAGentlemanMollet del VallèsDOSRIUS8:18 - 8:24LOS PERRACOS
65BRUNET PASCUAL, JORDIGentlemanBarcelonaELCOM HEATING ELEMENTS8:00 - 8:06Elcom Heating Elements
144CABRERA RAMIREZ, SERGIOGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:06 - 8:12
154CALDERON RAMIREZ, MARCGentlemanVilassar de MarMC TRAINING8:06 - 8:12MC Training
224CALM BOTE, JORDIGentlemanSabadell8:18 - 8:24Bergamont team
16CALVO SANCHEZ, XAVIGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:00 - 8:06Galvesport
5CAMBRONERO GINES, ARILadyBarcelonaGENESIS CYCLING TEAM8:00 - 8:06GENESIS CYCLING TEAM
116CAMPOS CALZADO, JUANGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
139CAMPOS FRIAS, JOSEGentlemanSanta Perpètua de MogodaSPORTFUL TEAM8:06 - 8:12Sportful Team
227CANALIS AVILA, JOSE MANUELGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:12 - 8:18CICLES JORDI I ELENA
62CANALS COMAS, FERRANGentlemanSanta Coloma de CervellóGRAVEL FANATIKS8:00 - 8:06GRAVEL FANATIKS
190CAROL RUBAU, JAUMEGentlemanBarcelonaESPORT CICLISTA SANT ANDREU8:12 - 8:18maritim
46CARRILLO RIZO, ALEJANDROGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Mega shuffle
164CASABLANCAS VILANOVA, TONGentlemanSant Pere de Ribes8:12 - 8:18Atrapalo
125CASADO VILCHES, FRANCISCOGentlemanBarcelona8:18 - 8:24Los Últimos de la fila.
31CASALS CAMPENY, OLGALadyBarcelonaALL18:00 - 8:06Titanas ALL1
48CASALS SALVADO, FRANCESCGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
20CASTELLAS ABELLAN, ALEXGentlemanBadalona8:06 - 8:12BOTS I BARRALS
229CASTELLS MOLET, JOSEP M.GentlemanBalenyàC.C. OSONA LÍMITS8:24 - 8:30Cicles Vic 3
230CATALA VILADEVALL, LLUISGentlemanBarcelonaSPORT CICLISTA CATALÀ8:24 - 8:30NO tinc equip....
270CATLLA SANCHO, JOSEPGentlemanBaga8:18 - 8:24
184CHASCO LLORENTE, IKERGentlemanBarcelona8:12 - 8:18
242CHRISTIAN , VAUGHANGentlemanFarnhamEAT SLEEP CYCLE8:18 - 8:24Eat Sleep Cycle
138CIERCOLES QUINTANA, ARIADNALadySant Just DesvernC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12C.C. GALVESPORT
233CIVICO QUINTANA, ANDRESGentlemanCorbera de Llobregat8:12 - 8:18Gravel Diverge
113CLOSA HERNANDEZ, ALEJANDROGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
180CLOTA PLA, EDUARDGentlemanManlleuCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles vic 1
211COJOCARIU , ANDREI NICUGentlemanGavàCLUB CICLISTA RATPENAT8:24 - 8:30Club Ciclista RatPenat
39COLLINGE , CHRISTIANELadyEl Masnou8:00 - 8:06Super
99COLLS AVILA, OSCARGentlemanFontetaMOLSA LA BISBAL8:30 - 8:36MOLSA LA BISBAL
175COMA VALLS, EMILIGentlemanCardedeu8:36 - 8:42Granés Pedala
114CONDE ALCALA, LUCASGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
128CORREIA GONZALEZ, VANESSALadyCerdanyola del VallèsBOTS Y BARRALS8:06 - 8:12Bots y barrals
7CORRETGE MALLA, CARLESGentlemanSant Quirze del VallèsCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER8:00 - 8:06Pedala.cat
74CORTES ARGEMI, ARNAUGentlemanBarcelonaMOOVE ALL18:54 - 9:00MOOVE ALL1
177COSTA CAPDEVILA, DANGentlemanDosriusCLUB TRIATLÓ GRANOLLERS8:24 - 8:30Roca Bikes
178COSTA MOLINA, TONIGentlemanSabadellESPORT CICLISTA BICISPRINT8:30 - 8:36Bicisprint Gravel Team 2
127COSTA PEREZ, BERNATGentlemanSabadellTREK BICISPRINT SABADELL8:36 - 8:42BICISPRINT GRAVEL TEAM - THE MACHINE'S
181CRESPO FORTE, RAMONGentlemanBarcelonaRODALIES8:12 - 8:18RodaLies
96CRUZ MENEA, IVANGentlemanLa Bisbal d'EmpordàBICIS ESTEVE8:30 - 8:36MOLSA LA BISBAL
189DAVILA RUEDA, MARIALadyBarcelonaESPORT CICLISTA SANT ANDREU8:12 - 8:18maritim
207DELGADO CORONADO, AARONGentlemanBarcelonaBIKING POINT8:12 - 8:18
88DELGADO GARRON, CARLOS ANTONIOGentlemanEsplugues de LlobregatCLUB CICLISTA RATPENAT8:24 - 8:30CLUB CICLISTA RAT PENAT
236DELGADO VINUESA, RAFAELGentlemanVicCICLES VIC8:24 - 8:30cicles vic 2
25DIAZ HERNANDEZ, MARCGentlemanMataró8:24 - 8:30MANGO.CC
195DOMENECH CUERVO, TONIGentlemanBarcelona8:36 - 8:42Els Cunyis
247DOPICO GARCIA, ANGELGentlemanVidreres8:54 - 9:00
124DOYLE , ANTHONYGentlemanDublin8:54 - 9:00Anthony DOYLE
28DOZ GUZMAN, EDU ENJOYGentlemanSabadellENJOY GRAVEL TEAM8:00 - 8:06Enjoy Gravel Team
272ELIAS VALLVERDU, XAVIERGentlemanBarcelonaPROBIKE8:54 - 9:00PROBIKE
45ESCARRA VALLMAJOR, BERNATGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
23ESCRIU MATEU, SERGIGentlemanSabadellBSJ BIKES8:30 - 8:36Begravel
21ESCUDERO CANAL, JAUMEGentlemanMataró8:24 - 8:30MANGO.CC
243ESTEBAN PRADEDA, RAFELGentlemanBarcelona8:18 - 8:24atabalat
194ESTRADA DIAZ, MARCOGentlemanSant Just Desvern8:36 - 8:42Els Cunyis
262EVERTON , MATTGentlemanSleafordSLEAFORD WHEELERS8:24 - 8:30
9FARGUES GIMENO, RAMONGentlemanMollerussaCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER8:00 - 8:06Pedala.cat
205FENOY CHAPARRO, JOSEPGentlemanCanet de Mar8:12 - 8:18Cc Arenys de Munt
204FERNANDEZ ALVAREZ, SALVADORGentlemanTorderaCLUB ESPORTIU TORDERA8:54 - 9:00
223FERNANDEZ BUSTO, JAVIERGentlemanTerrassaTERRABIKE8:12 - 8:18ASALVAJAOS TEAM
199FERNANDEZ DEL CARMEN, MIGUEL ANGELGentlemanManresaPENYA CICLISTA BONAVISTA8:12 - 8:18
169FERNANDEZ ISERN, LLUISGentlemanBarcelona8:12 - 8:18
4FERNANDEZ NIETO, XAVIERGentlemanVilafranca del Penedès8:00 - 8:06
216FERNANDEZ SANCHEZ, JORGEGentlemanViladecansRCC8:24 - 8:30RCC Gravel
240FERRE ARMENGOL, ALBERTGentlemanEscàs8:24 - 8:30Cicles Vic 2
118FERRER COMPTE, GUILLERMOGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
200FERRER LLORET, FRANCESCGentlemanRosesCLUB CICLISTA ROSES8:24 - 8:30C.C.Roses
117FERRER MAS, ALEJANDROGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
268FINLAYSON FINLAYSON, COLINGentlemanBarcelonaCC GRACIA8:36 - 8:42
122FLORES VALERO, CARLOSGentlemanBegues8:06 - 8:12ADEGÜEYO TEAM
260FONTS CAVESTANY, PAUGentlemanSant Cugat del VallèsPROBIKE8:54 - 9:00Probike
40FRANCIS , DONOVANGentlemanEl Masnou8:00 - 8:06Super
47FRANCO VERGEL, JOSE MIGUELGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
162GALLEGO LOPEZ, DAVIDGentlemanEl MasnouADIKBIKES8:12 - 8:18
94GALVEZ BARROSO, ALEJANDROGentlemanEl PapiolC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12GALVESPORT
93GALVEZ MASSO, SALVADORGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:00 - 8:06GALVESPORT
228GANDUL MUÑOZ, ANGELGentlemanL'Hospitalet de LlobregatGALVESPORT8:12 - 8:18Galvesport
34GARCIA BLASCO, ANALadyBarcelona8:00 - 8:06Titanas ALL1
115GARCIA-NIETO BONDIA, MIGUELGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Vanderpoel Ride
213GIBERT SAU, ANNALadyGirona8:24 - 8:30GRAMTON
185GIMENEZ GABARRO, JORDIGentlemanTerrassaCLUB CICLISTIC JORDI8:12 - 8:18GIMMIX TEAM
186GIMENEZ MOLINA, JORDIGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:12 - 8:18GIMMIX TEAM
174GOMES HERNANDEZ, DANIELGentlemanBadalona8:30 - 8:36Valdez Team
54GOMEZ CAÑETE, DANIELGentlemanBarcelonaCICLES SANS VILAFRANCA8:00 - 8:06Gravel Fanatiks
67GOMEZ FACUNDO, SANTIAGOGentlemanBarcelonaXINOXANO8:00 - 8:06Xinoxno
102GOMEZ LATORRE, DANIELGentlemanTerrassaA.C. MONTJUIC8:06 - 8:12Poc a poc
131GOMEZ LEDESMA, DANIELGentlemanRipollet8:06 - 8:12GRAVELASSO
103GOMEZ PIEDRA, ROGERGentlemanLa Bisbal d'Empordà8:30 - 8:36Gravel Republik
146GONZALEZ CAYUELA, PACGentlemanBarcelonaC.T. ESPORTRISSIM8:06 - 8:12
265GONZALEZ RAMIREZ, JONATHANGentlemanBarcelona8:18 - 8:24Grappa Boys
26GORBACH , PAVELGentlemanBarcelona8:30 - 8:36
24GRACIA COMAS, HUMBERTGentlemanCardedeu8:24 - 8:30MANGO.CC
196GRACIA SIMON, OSCARGentlemanBarcelona8:36 - 8:42Els Cunyis
111GRANADOS MADRID, ANGELGentlemanBeguesC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12C.C. GALVESPORT
253GUARDIA FRADERA, DAVIDGentlemanCalella de la Costa8:18 - 8:24Gravel Fanatik
188GUELL SAUS, XAVIGentlemanBarcelona8:12 - 8:18SPORTFUL
38HEEMSKERK , MARCOGentlemanGirona8:54 - 9:00
170HENARES PAZ, CARLOSGentlemanCardedeu8:36 - 8:42GRANÉS PEDALA
210HEREDERO ROMERO, SANDRALadyVicCICLES VIC8:24 - 8:30CICLES VIC 1
13HERNANDEZ ESPINOSA, FERRANGentlemanEl MasnouBTT PREMIÀ DE DALT8:12 - 8:18BTT PREMIÀ DE DALT
12HERNANDEZ MONTUENGA, MANELGentlemanEl MasnouBTT PREMIÀ DE DALT8:12 - 8:18BTT PREMIÀ DE DALT
167HOLT , IANGentlemanSant Sadurní de l'HeuraSQUADRA LA FUGA8:54 - 9:00Squadra La Fuga
91HOSTALET LOPEZ, ALEJANDROGentlemanBarcelonaPOC A POC8:00 - 8:06Poc a poc
61HUMANES CABEZAS, MANUELGentlemanSant Boi de LlobregatCLUB CICLISTA RATPENAT8:30 - 8:36CLUB CICLISTA RATPENAT
58IMBERNON VIGARA, IVANGentlemanBarcelonaC.C. HORTA8:00 - 8:06C.C. HORTA
32ISERTE MISSE, MARTALadyBarcelonaALL18:00 - 8:06Titanas ALL1
158ITARTE SAN GIL, JOSE ANTONIOGentlemanSitges8:12 - 8:18
153JIMENEZ GUTIERREZ, DANIELGentlemanCerdanyola del VallèsAT CERDANYOLA8:06 - 8:12AT Cerdanyola
2JUAN MOLINA, MARIA JESUSLadyBarcelona8:30 - 8:36xino xano
271KNIGHT KNIGHT, KNIGHTLadyOxford8:18 - 8:24Knight
119LAHOZ TORRES, JORGEGentlemanBarcelonaPOC A POC8:06 - 8:12Poc a Poc 2
148LAKKIS CASES, LAILALadyBenimaclet8:30 - 8:36C. T. A corre-cuita
183LAREDO ALMAZAN, JAVIGentlemanSabadellTREK BICISPRINT SABADELL8:18 - 8:24BICISPRINT GRAVEL TEAM- THE MACHINE’S
51LAURENT , GUIRAUDGentlemanBordeauxHG GREEN BLAYE8:30 - 8:36
152LEE , JEANETTELadyGironaEAT SLEEP CYCLE8:06 - 8:12Eat sleep cycle
6LLACUNA SORRIBAS, SERGIGentlemanBarcelonaGENESIS CYCLING TEAM8:00 - 8:06GENESIS CYCLING TEAM
133LLIBRE BELTRI, CARLOSGentlemanBarcelonaMOOVE ALL18:54 - 9:00MOOVE ALL1
78LOPEZ CARRERAS, JUAN RAFAELGentlemanBarcelonaC.C. GLOBER BIKES8:06 - 8:12
126LOPEZ CHANCHINGRE, ANDRESGentlemanCherbourgTREK BICISPRINT SABADELL8:36 - 8:42BICISPRINT GRAVEL TEAM - THE MACHINE'S
173LOPEZ SANCHEZ - MOLERO, ARTUROGentlemanBarcelona8:30 - 8:36Valdez Team
187LORENTE SALVADOR, FERNANDOGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:12 - 8:18Cicles Jordielena
145LYNNE , JOANNLadyGironaEAT SLEEP CYCLE8:06 - 8:12Eat Sleep Cycle
72MANUBENS MERCADE, CARLOSGentlemanBarcelonaMOOVE ALL18:54 - 9:00MOOVE ALL1
120MANZANO VILCHEZ, GABRIELGentlemanBarcelona8:06 - 8:12ADEGÜEYO TEAM
259MARCANO LOZADA, ANTONIOGentlemanValldoreixCICLISTASVINOTINTOBARCELONA8:36 - 8:42Ciclistasvinotinto
79MARFA BARBARA, BERNATGentlemanBarcelonaC.C. GLOBER BIKES8:06 - 8:12CLUB CICLISTA GLOBER BIKES
235MARHUENDA ISAMAT, VICTORIALadyBarcelona8:54 - 9:00team roots
10MARTIN GOMEZ, GERARDGentlemanEl MasnouCLUB LOS PERRACOS8:18 - 8:24LOS PERRACOS
250MARTIN PEREZ, DOMINGOGentlemanBarcelona8:24 - 8:30
86MARTINEZ PENELLA, ERIKGentlemanBarcelonaPICHAKUS8:30 - 8:36PICHAKUS
263MARTINEZ QUILES, JAVIGentlemanSabadellTEMPLO BIKES8:18 - 8:24Yo conmigomismo
73MARTINEZ VALLES, CARLESGentlemanSant Cugat del VallèsMOOVE ALL18:54 - 9:00
238MAS GARCIA, FRANCESCGentlemanBarcelonaALL18:30 - 8:36ALL1 TITAN
66MASALLES SOLANELLAS, JORDIGentlemanBarcelonaELCOM HEATING ELEMENTS8:00 - 8:06Elcom Heating Elements
129MASO CERDA, VICTORGentlemanCastelldefelsOPEN NATURA8:18 - 8:24Los Últimos de la Fila
101MASPOCH LLACH, MARCGentlemanLa Bisbal d'Empordà8:30 - 8:36Gravel Republik
132MATURANA URIARTE, JAIMEGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12GALVESPORT
191MAYA PINA, DAVIDGentlemanTonaCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles Vic 3
182MAYORDOMO MARTINEZ, ELOIGentlemanBarcelonaRODALIES8:12 - 8:18RodaLies
27MIRALLES ZURRON, FRANCESCGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Caçadors de forquilla
33MOLINA MARTINEZ, CARLOSGentlemanLliçà de VallBESTIAL WOLF8:42 - 8:48Bestial Wolf Team Bike
266MONCAU HAJZLER, ALBERTGentlemanBarcelona8:54 - 9:00
203MONTEAGUDO BAIXARIAS, FERRANGentlemanGavà8:30 - 8:36Ferran Monteagudo Baixarias
192MONTERO MENGIBAR, JOANGentlemanVicCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles Vic 2
55MORALES FERNANDEZ, RAULGentlemanUllastrellC.C. SANT ANDREU DE LA BARCA8:00 - 8:06Gravel fanatiks
121MORENO ORTIZ, ANGELGentlemanSabadellTREK BICISPRINT SABADELL8:30 - 8:36Bicisprint Gravel Team 2
30MORERO BELTRAN, JUANGentlemanVallromanesBESTIAL WOLF TEAM BIKE8:48 - 8:54BESTIAL WOLF TEAM BIKE
53MORGAN RAMIREZ, CRISTINALadyBarcelonaMOOVE ALL18:00 - 8:06Titanas all1
237MUÑOZ ESTEVE, JORDIGentlemanTerrassa8:12 - 8:18Cicles Jordi y Elena
107MUÑOZ PEÑALVER, CARLOSGentlemanSitjesC.C. GALVESPORT8:06 - 8:12C.C. GALVESPORT
231OLIVAS PARRAGA, SERGIOGentlemanRosesCLUB CICLISTA ROSES8:24 - 8:30C.C.Roses
221OLIVERAS BARENYS, ELOYGentlemanBarcelonaGRACIA8:24 - 8:30---------------
160OMELLA AZNAR, IBANGentlemanReusCLUB CICLISTA ALCOVER8:42 - 8:48
83PACIOS PUJADO, TONIGentlemanSabadellTREK BICISPRINT SABADELL8:30 - 8:36Bicisprint Gravel Team
70PALA VENDRELL, JOSEPGentlemanEl PapiolBICIMUNTANYA EL PAPIOL8:00 - 8:06
137PALAT VIVES, JOAN RAMONGentlemanCabrilsCENTRE EXCTA. LA MASSA8:24 - 8:30la massa (vilassar de dalt)
11PALERMO , LUCAGentlemanBarcelona8:06 - 8:12
100PARETAS ARTACHO, JOANGentlemanLa Bisbal d'Empordà8:30 - 8:36MOLSA LA BISBAL
50PASCUAL HERRERA, MANUELGentlemanGavàA.C. MONTJUIC8:06 - 8:12Poc a poc
202PAYAN LOPEZ, CRISTIANGentlemanVicCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles Vic 3
90PELLICER MUÑIZ, URKOGentlemanBarcelonaPICHAKUS8:30 - 8:36PICHAKUS
218PEREIRA MORTE, JORDIGentlemanBadalonaPROBIKE8:12 - 8:18
197PERERA RAMA, JOSE MANUELGentlemanBarcelonaA.C. MONTJUIC8:12 - 8:18Sprint brothers
198PERERA RAMA, RUBENGentlemanEsparraguera8:12 - 8:18Sprint brothers
156PEREZ LINDE, RAMONGentlemanBarcelonaAT CERDANYOLA8:06 - 8:12At Cerdanyola
176PEREZ MUÑOZ, FERRANGentlemanSant Pere de VilamajorROCABIKES8:24 - 8:30Roca Bikes
106PEREZ DE CARRASCO BELTRAN DE HEREDIA, GUILLERMOGentlemanBarcelonaBIKING POINT8:30 - 8:36Rapha Carra
222PES BOSCH, XAVIGentlemanBarcelonaALL1 TEAM8:30 - 8:36All1
249PIERA DIAZ, OSCARGentlemanBarcelonaALL18:30 - 8:36Xavi pes
143PINI BARREIRO, NESTOR MARIOGentlemanSabadellBIKE BOX CLUB CLCLISTA8:06 - 8:12Bike Box Sabadell
245PLA CUADRADO, JORDIGentlemanTorellóCENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA8:18 - 8:24The Serragrenyada gentlemen
193PLANAS VICENTE, JOSEPGentlemanBadalona8:36 - 8:42Els Cunyis
201POME ARNAU, PEPGentlemanLa MassanaCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles Vic 2
105PORTABELLA PORTABELLA, ONDITZLadyBarcelonaOMNIUM8:30 - 8:36Rapha Carra
60PRAT AVILES, PATRICKGentlemanSant Pere de RibesCLUB CICLISTA RATPENAT8:30 - 8:36Club Ciclista Ratpenat
220PROS PEREIRA, AINAFsub23Barcelona8:12 - 8:18
135PUIG CASANOVAS, CARLESGentlemanCaldes de MontbuiCICLES 028:06 - 8:12
141PUIG SANS, JORGEGentlemanBarcelonaPROBIKE8:06 - 8:12Sportful Team
41PUJOL TORGUET, MARCGentlemanLleidaTWO PAIRS OF LEGS8:30 - 8:36Two Pairs Of Legs
36RAATS , MARTINGentlemanGirona8:54 - 9:00
84RAICH BUSQUETS, JOANGentlemanManresa8:54 - 9:00Eat Sleep Cycle
35REBULL JANE, MARTINALadyBarcelonaALL18:00 - 8:06titanas all1
75RECASENS FERRE, MARCGentlemanBarcelonaRCPB8:54 - 9:00MOOVE ALL1
81RECIO LOPEZ, MARCOGentlemanEl PapiolC.C. SPRINT BIKE8:24 - 8:30Kamikaze Gravel Sprint Bike
219REINA GARCIA, DAVIDGentlemanEl Prat de LlobregatGRAVELASSO8:12 - 8:18GRAVELASSO
49REINA GARCIA, JUAN FRANGentlemanBarcelonaGRAVELASSO8:06 - 8:12GRAVELASSO
149RENARD MONTAGUD, CLARALadyCullera8:30 - 8:36C. T. A corre-cuita
248RENEDO MIRAMBELL, MARTIGentlemanGirona8:54 - 9:00
44RIERA CEREIJO, ROGERGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
71RISIGLIONE , PROSPEROGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
57RIVAS OLIVARES, JESUSGentlemanSant Boi de LlobregatCLUB CICLISTA RATPENAT8:30 - 8:36Club Ciclista Ratpenat
56RODRIGUEZ ANGLADA, JOSE BOSCOGentlemanVilanova i la Geltrú8:24 - 8:30No tinc equip
208RODRIGUEZ CARMONA, JOSEP MARIAGentlemanPalau-solità i PlegamansCYCLOCAT8:36 - 8:42ûteamcycling
252RODRIGUEZ FALOMI, SERGIGentlemanRoda de TerCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles Vic 1
37RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANNALadyBarcelonaALL18:00 - 8:06Titanas All1
161ROMANELLI , MARCOGentlemanBarcelona8:12 - 8:18Sportful team
136ROQUETA GUEMES, TONIGentlemanCaldes de MontbuiCICLES 028:06 - 8:12CICLES 02
43RUBIO MARTINEZ, ALBERTGentlemanBarcelona8:00 - 8:06BOTS I BARRALS
179SALCEDO MASO, PEREGentlemanViladrauCICLES VIC8:24 - 8:30Cicles vic 3
226SALLENT COSTA, JOSEPGentlemanCentellesPENYA CICLISTA CENTELLES8:24 - 8:30Senglars de Centelles
166SALVADOR SUCIAS, ANTONIOGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:12 - 8:18CICLES JORDI I ELENA
255SANCHEZ ALCAIDE, TONIGentlemanBarcelona8:54 - 9:00
142SANCHEZ DELGADO, PEPGentlemanManlleu8:06 - 8:12
172SANCHEZ FERNANDEZ, JAVIERGentlemanSant Cugat del Vallès8:30 - 8:36Valdez Team
92SANCHEZ POVILL, FERRANGentlemanBarcelonaA.C. MONTJUIC8:00 - 8:06Poc a Poc
104SANCHEZ TORRES, DAVIDGentlemanLa Bisbal d'Empordà8:30 - 8:36GRAVEL REPUBLIK
87SANCHIS CAMPOS, ELVIS ADRIANGentlemanBarcelonaA.C. MONTJUIC8:00 - 8:06Poc a poc
165SANNA MASSSIDDA, CORRADOGentlemanVacarissesPENYA C.I.T. TERRASSA8:24 - 8:30OhMyGravel 2020 SoloRide
258SANS PANTLING, LLORENÇGentlemanTerrassaCICLES JORDI I ELENA8:24 - 8:30GIMMIX
130SANTACREU ROMANOS, HELENALadyGironaCYCLONIA8:54 - 9:00helena
82SANTANYES MURILLO, SANDRALadySabadellTREK BICISPRINT SABADELL8:30 - 8:36Bicisprint Gravel Team
80SANZ ORTIZ, JAIMEGentlemanMolins de ReiC.C. SPRINT BIKE8:24 - 8:30KAMIKACE GRAVEL SPRINT BIKE
251SARGATAL SORIANO, RICARDGentlemanVidreresGRAVEL VIDRERES8:54 - 9:00Gravel Vidreres
19SASIAIN URANGA, IBONGentlemanBarcelona8:30 - 8:36
254SASPLUGAS TEIXIDO, TOTIGentlemanOrdinoSPRINT CLUB ANDORRA8:18 - 8:24NO SURRENDER
261SEGALES ROIG, FERRANGentlemanBarcelonaPROBIKE8:54 - 9:00PROBIKE
63SIERRA RODRIGUEZ, RAMSESGentlemanL'Hospitalet de LlobregatGRAVEL FANATIK8:00 - 8:06Gravel fanatik
239SMITH SMITH, DAVEGentlemanGironaINSPIRED CYCLING8:54 - 9:00Dave Himself
232SOLANS PUJOL, RICARDGentlemanCentelles8:24 - 8:30Els Senglars de Centelles
8SOLE SELLART, JORDIGentlemanBellvísCLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER8:00 - 8:06Pedala.cat
98SOLES CASTILLON, ALBALadyVulpellacBICIS ESTEVE8:30 - 8:36MOLSA LA BISBAL
29SORIA PLAZA, FERNANDOGentlemanParets del Vallès8:48 - 8:54Bestial Wolf Team Bike
68SOTO GULLON, JOSE VGentlemanSant Andreu de la BarcaC.C. SANT ANDREU DE LA BARCA8:00 - 8:06Gravel fanatics
168SPICA , AGNIESZKALadySant Sadurní de l'HeuraSQUADRA LA FUGA8:54 - 9:00Squadra La Fuga
140SUAREZ RODRIGUEZ, DAVIDGentlemanSitgesTG TRIATLÓ SITGES8:12 - 8:18Sportful Team
22SUBIRANA GIMENEZ, LAURALadySabadellBSJ BIKES8:30 - 8:36Begravel
244SUBIRANA SERRA, XEVIGentlemanSant Pere de TorellóCENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA8:18 - 8:24The Serragrenyada gentlemen
264TAPIA LOPEZ, JONATHAN RAULGentlemanBarcelona8:18 - 8:24Grappa Boys
97TASQUE DIEZ, SALVAGentlemanBarcelonaC.C. GALVESPORT8:12 - 8:18Galvesport
77TERCERO MERINO, SERGIOGentlemanSant Adrià de BesòsC.C. GLOBER BIKES8:06 - 8:12c.c.glober bikes
150TORNEL BALASCH, LLUISGentlemanVilassar de MarMCTRAINING8:06 - 8:12MCTRAINING
256TOVAR , DENISGentlemanSant Cugat del VallèsCICLISTASVINOTINTOBARCELONA8:36 - 8:42Ciclistasvinotinto
209TUSELL QUEVEDO, MERCELadyCaldes de Montbui8:36 - 8:42ûteamcycling
269VALMAÑA PI, CAROLLadyBarcelonaCLUB CICLISTA GRÀCIA8:36 - 8:42
52VARAS MUÑOZ, JAVIER ESTEBANGentlemanBarcelona8:00 - 8:06Megashuffle
151VEREZ , ROBERTOGentlemanSouth Gate8:54 - 9:00
212VIDAL SUBIRA, RUTLadySant Pol de Mar8:24 - 8:30GRAMTON
155VIDAL VIDAL, JAUMEGentlemanBarcelonaATRAPALO.COM8:06 - 8:12Atrapalo
171VIDONI , DIEGOGentlemanTerrassa8:30 - 8:36Valdez Team
234VILACLARA LOPEZ, HELENALadyBarcelona8:54 - 9:00team roots
64VILLENA CARDUS, DAVIDGentlemanMolins de Rei8:00 - 8:06GRAVEL FANATIKS
147VINARDELL MARTINEZ, ISRAELGentlemanCabrera de Mar8:06 - 8:12MCTraining
69WHEELER , JOSHUAGentlemanBarcelonaXINOXANO8:00 - 8:06XINOXANO
159XARRIE SANCHEZ, JAUMEGentlemanPremià de DaltZEROVOZ TEAM8:00 - 8:06ALL1-SLOW
241ZAFRA NAVAS, ELISABETHLadyEscàs8:24 - 8:30Cicles Vic 2