V 2 hores de Resistència dels Hostalets de Pierola

LLISTAT D'INSCRITS

Data Esdeveniment:  2018-09-15      

Total Inscrits:  26

 
Núm. Inscripció Nom Població Tipus equip Nom i cognoms (corredor 1) Nom i cognoms (corredor 2)
24ADDICT BIKES- BLU MOTORSVilanova del VallèsEquip MasculíEnric Balta Flores Adrian Soriano Gatelll
15AEM TEAM!Caldes de MontbuiEquip MasculíMarc Alonso MateoPau Turon Puigvert
12ALADESAEquip MasculíMarc Aladesa VargasJordi Aladesa Baleta
10AUTOCARAVANES CARRERASPieraEquip MasculíHector Mata BernabeSergio Lampreave Carreras
11BIKEFENTSant Joan de VilatorradaEquip MasculíManel Hidalgo AlvarezMiguel Angel Rios Ortega
18BUTI TEAMPieraEquip MasculíJavier Rodriguez InfanteToni Onorato Daza
2CICLES SANS 1Vilafranca del PenedèsEquip MasculíAdam Godoy BusquetsJordi Galofré Vicente
5DIFERENT BIKEVilanova del CamíEquip MasculíCarlos Camacho GarciaJofre Anguita Jiménez
14DOBLEFTEAMBarcelonaEquip MasculíJosé Fuentes GijónFrancisco José Fernández Fuertes
17DUO BTTEls Hostalets de PierolaEquip MasculíDavid Valverde MorenoGuillem Lampreave Valls
19FES BICI 3.0 GOLDIgualadaEquip MasculíJordi Espinalt SucarratsSanti Villamurt Mabras
3FESBICI 3.0 TOPIgualadaEquip MasculíSerafí Pérez GalindoDavid Jiménez Alonso
6GASULLA TEAMEls Hostalets de PierolaEquip MasculíJoan Gasulla HitaMarc Gasulla Hita
22GLOBEROS DEL VALLES ORIENTALCardedeu - La GarrigaEquip MixteEnric Elvira TorradoCarol Ayza Donato
4HITA TEAMEls Hostalets de PierolaEquip MasculíAlbert Hita SaumellOscar Hita Saumell
16IMPERI DEL MALEls Hostalets de PierolaEquip MasculíGerard Parcerisas VallsFrancesc Castillo Goded
8LOS ATAJCAOSValliranaEquip MasculíJosé Antonio Cano EscribanoJesús Javier Rodríguez Gabalón
7MIRA LO QUE SABOValliranaEquip MasculíDaniel Risco MarrónRaul Estepa Guillem
13PENYA LA BUTIEls Hostalets de PierolaEquip MasculíCarlos Batllori SeijoDavid Montañés Cerdan
25PENYA LA BUTI E-BIKEPieraE-bikeIñaki Perea BasconManuel Sánchez Fernández
20PENYA LA BUTI IXCOR TOPE GAMAJorbaEquip MixteXavi Bazaga TejadaCristina Planell
21PENYA LA E-BUTIPieraE-bikeDavid Blasco TomàsManuel Toribio de Dios
9PISTONESBarcelonaEquip MasculíRaúl Montes MateuSergio Olivera Simon
23RESAFER TEAMPieraE-bikeJaume Guixà ZaragozaJose Luís Giménez González
1RJ TEAMMasquefaEquip MasculíJavi Martin AriasRafa Fernández Juan
99XAVIER FORNER ESTEVEEls Hostalets de PierolaEquip Masculí